Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın uydurma hesaplarla başı sıkıntıda: Taktı kafayı!

Sosyal medya hesabını etkin bir halde kullanan ünlü isimler ortasında yer alan Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ismine açılan geçersiz hesaplara …

17.11.2022
142
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın uydurma hesaplarla başı sıkıntıda: Taktı kafayı!

Sosyal medya hesabını etkin bir halde kullanan ünlü isimler ortasında yer alan Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ismine açılan geçersiz hesaplara isyan etti. “Bu tip hesaplardan gelen bildirilere aldırış etmeyin” diyerek takipçilerini uyaran Altuğ’un paylaşımına eşinden de takviye geldi.

Bir periyoda damga vuran “Çocuklar Duymasın” dizisinde oynadığı “Meltem” karakteriyle büyük beğeni toplayan Pınar Altuğ, hem başarılı meslek hayatı hem de özel yaşantısıyla sık sık isminden kelam ettiriyor. 2008 yılında kendisi üzere oyuncu olan Yağmur Atacan ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu 2009 yılında kızı Su’yu kucağına alarak anne olma sevinci yaşamıştı. 

Pınar Altuğ ve kızı Su

14 yıldır memnun bir evlilik sürdüren ünlü oyuncu evvelki gün “sahte hesap” problemiyle gündeme geldi. Eşinin ismine açılan uydurma hesapları kendi toplumsal medya hesabından paylaşan Altuğ, “Dünkü kişi bu sefer de bu hesabı açıp Yağmur’un gerçek hesabını rapor ettirmeye çalışıyor! Lütfen bu tip hesaplardan gelen bildirilere aldırış etmeyin, linklere tıklamayın. Yağmur’un tek ve geçerli hesabı bu” diyerek isyan etti. 

Pınar Altuğun toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım

Sahte hesap açmaktan vazgeçmeyen bireye ateş püsküren Atacan ise “Benim kullanıcı adımda ‘G’ yok arkadaşlar. Hesaplarınızı kaptırmayın. Taktı kafayı!” sözleriyle hayranlarını uyardı. 

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ölen annesinin kalbini dinledi! Reaksiyonu gündem oldu…

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.