Oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve müzikçi Ufuk Beydemir evlenmişti! Tenkitlere karşılık verdi

Aşk 101 yıldızı İpek Filiz Yazıcı ve müzisyen Ufuk Beydemir, aylar evvel evlilik kararlarını toplumsal medya hesaplarından duyurmuştu. Ünlü çift …

12.11.2022
46
Oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve müzikçi Ufuk Beydemir evlenmişti! Tenkitlere karşılık verdi

Aşk 101 yıldızı İpek Filiz Yazıcı ve müzisyen Ufuk Beydemir, aylar evvel evlilik kararlarını toplumsal medya hesaplarından duyurmuştu. Ünlü çift, İtalya’da dünyaevine girmişti. Şimdilerde erken yaşta evlendiğine dair tenkit alan Yazıcı, o yorumlara karşılık verdi.

Daha evvel ‘Elimi Bırakma’, ‘Yeni Hayat’ ve ‘UFO’ üzere üretimlerde rol alan oyuncu İpek Filiz Yazıcı, yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu müzisyen Ufuk Beydemir ile evlilik yolunda birinci adımı atarak toplumsal medya hesabından takipçilerine muştuyu vermişti. Ünlü çift, İtalya’da hayatlarını birleştirmiş ve gündem haline gelmişti. 21 yaşında olan İpek Filiz Yazıcı, yaşından ötürü hayli fazla tenkide maruz kalmış ve erken evlendiğine dair yorumlar gelmişti. Yazıcı, o tenkitlere karşılık verdi.

İpek filiz yazıcı ve ufuk beydemir

“SÜRPRİZ OLDU”

Evliliğinin akabinde birinci defa kameralara yansıyan Yazıcı, evlilik süreci ve kararıyla ilgili gazetecilere yanıt verdi. Yazıcı “Gizli değil de sürpriz oldu diyebilirim. O denli yapmak istedik. Aklımızda da vardı ve evlenip geldik.” açıklamasında bulundu.

İpek filiz yazıcı ve ufuk beydemir

“ELEŞTİRİLERE KULAK ASMIYORUM”

Yaşı küçük olmasından ötürü tenkitlere maruz kalan Yazıcı “Eleştirilere çok kulak asmamayı tercih ediyorum. Çok keyifliydi, şahane da fotoğraflar çekildik. Hiçbir sorun yok şu an hayatımızda. Evliliğimiz de pek güzel.” tabirlerini kullandı. 

 

İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir evlendi

NİKAH ROMA’DA KIYILDI

 İtalya’nın başşehri Roma’da bulunan Tivoli bölgesinde dünya konutuna giren çift, bu memnun anlara dair kareler paylaşmayı ihmal etmemişti. Öte yandan ikili meslektaşları ve hayranlarından tebrik yorumları gelmiş, o memnun karelerini toplumsal medya hesaplarından yayınlamıştı.

Ünlü çiftin nikahı Romada kıyıldı

NE OLMUŞTU?

‘Ay Ciltli Kadın’ müziğiyle şöhreti yakalayan Beydemir, oyuncu Yazıcı’ya evlenme teklifi etti. “Evet” karşılığını veren başarılı oyuncu, memnunluğunu Instagram hesabından hayranlarıyla paylaştı.

İpek Filiz Yazıcı Ufuk Beydemirin evlilik teklifine evet dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Murat Boz’un konserinden eşsiz görüntüler! Sevilen modülüne herkes eşlik etti​

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.