Onursal Adıgüzel’in misyondan alınmasının akabinde Atilla Taş’tan Kılıçdaroğlu sesleniş!

Seçim gecesi CHP’nin sisteminin ve bilgi akışının tıkanması nedeniyle tenkitlerin maksadı olan CHP Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i misyondan alınca Atilla Taş’tan yorum gecikmedi.

17.05.2023
97
Onursal Adıgüzel’in misyondan alınmasının akabinde Atilla Taş’tan Kılıçdaroğlu sesleniş!

Seçim gecesi CHP’nin sisteminin ve bilgi akışının tıkanması nedeniyle tenkitlerin maksadı olan CHP Bilgi ve Bağlantı Teknolojilerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i misyondan alınca Atilla Taş’tan yorum gecikmedi.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Periyot Milletvekili seçimlerinde, Millet İttifakı kanadında “veri akışının tıkanması” tenkitlere neden oldu. CHP başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i misyondan aldı. Kılıçdaroğlu’nun kararına müzikçi Atilla Taş’tan reaksiyon gecikmedi.

“ONU ELEŞTİRDİĞİM İÇİN PARTİDEN AFOROZ EDİLMİŞTİM”

Partiden daha evvel Adıgüzel’i eleştirdiği gerekçesiyle çıkarıldığını ileri süren Atilla Taş, “Sn. Kılıçdaroğlu. Bilgi bağlantı sorumlusu Onursal Adıgüzel’i vazifeden almış! Geçen seçim onu eleştirdim diye partiden aforoz edilmiştim” sözlerini kullandı.

ONURSAL ADIGÜZEL AÇIKLAMA YAPTI

Misyondan alınan Onursal Adıgüzel, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Kamuoyunda oluşan olumsuz kanaat nedeniyle, seçim akşamı sistemlerimiz çalışmasına ve hiçbir teknik aksaklık yaşanmamasına karşın, Genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecine ziyan vermemek ismine 2018 yılından bu yana sürdürdüğüm vazifemden ayrılıyorum” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.