Onur Şener cinayetinde yeni gelişme! 5 kişi için ağırlaştırılmış müebbet cezası isteniyor

Ankara’da bir cümbüş yerinde istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen Onur Şener’i döverek öldüren 5 kişi …

15.11.2022
192
Onur Şener cinayetinde yeni gelişme! 5 kişi için ağırlaştırılmış müebbet cezası isteniyor

Ankara’da bir cümbüş yerinde istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen Onur Şener’i döverek öldüren 5 kişi hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. 2 Ekim tarihinde gerçekleşen vahim olayın akabinde hazırlanan iddianamede şüpheliler hakkında ‘canavarca hisle adam öldürmek’ kabahatinden ağırlaştırılmış müebbet mahpus cezası talep edildi.

Ankara’da Çankaya ilçesinin Çayyolu semtindeki bir cümbüş yerinde sahne alan müzisyen Onur Şener, istekte bulunan müziğin kelamların bilmediği için üç kişi tarafından akına uğramıştı. Birinci olarak kelamlı başlayan tartışmanın büyümesiyle 3 kişi ellerindeki cam şişelerle Şener’i darp etti. Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis takımları arbedeyi ayırmayı başarsa da boğazına cam kesimleri giren müzisyen, tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. 

Onur Şener

Yaşanan dehşetli olayın ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma evvelki gün tamamlandı. Ankara 31’nci Ağır Ceza Mahkemesine gönderilen iddianamede yer alan İsimli Tıp Kurumu raporuna nazaran birlikte hareket ettikleri ve hiçbir acıma duygusu barındırmadan bardak kırığıyla hareketi gerçekleştirdikleri belirtilen İlker Karakaş, Ali Gündüz, Semih Soyalp, Jale E. ve Beğenilen G. hakkında ‘canavarca hisle taammüden öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet mahpus cezası istendi. Şayet iddianame kabul edilirse 5 şüpheli Ankara 31’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak. 

Öldürülen müzisyen hakkında süregelen davada yeni gelişme

SANAT DÜNYASI YASA BOĞULDU!

İki çocuk babası Şener’in katledilmesine sessiz kalmayan meslektaşları toplumsal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak isyan etti. Soner Arıcı, Demet Sağıroğlu, Gülben Ergen, Haluk Levent, Aydilge ve Mert Fırat gibi ünlü isimler paylaşımlarıyla yansılarını ortaya koydu.

Onur Şener öldürüldü

Twitter hesabından takipçilerine seslenen Gülben Ergen “İstedikleri müzik söylenmedi diye gencecik bir müzisyen arkadaşımız öldürüldü. İki çocuk babası Onur Şener’in acısını yüreğimin en derinlerinde hissediyor ve lanetliyorum ona kıyan zihniyeti!” paylaşımıyla acısını tabir etti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Askıda kedi uygulaması hayata geçti!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.