Müge Anlı’nın dudağına ne oldu? Müge Anlı’dan berbat haber dikiş atıldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı saat 10.00’da başlıyordu. Yayın bugün yarım saat geç başladı. Müge Anlı’nın dudağını gören izleyiciler korktu …

18.11.2022
61
Müge Anlı’nın dudağına ne oldu? Müge Anlı’dan berbat haber dikiş atıldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı saat 10.00’da başlıyordu. Yayın bugün yarım saat geç başladı. Müge Anlı’nın dudağını gören izleyiciler korktu. Müge Anlı’nın dudağına ne oldu? İşte karşılığı…

ATV ekranlarında her sabah reyting rekorları kıran Müge Anlı, bugün de heyecanla takip edildi. Ekranlara gelen Müge Anlı’nın dudağındaki farklılığı fark edenler arama motoruna ‘Müge Anlı dudağına ne oldu?’ sorusunun cevabını arıyor. Müge Anlı’nın dudağındaki farklılık ayrıntısı izleyicilerin gözünden kaçmadı. 

MÜGE ANLI DUDAĞINA NE OLDU?

18 Kasım günü canlı yayına geç çıkan Müge Anlı’nın dudağında farklılık fark edildi. Müge Anlı ise programa başlarken şöyle açıkladı; “Bugün yayını biraz geç açmak zorunda kaldık. Küçük, beklenmedik bir kazadan ötürü. Sabah Lokum’la oynarken Lokum’un dişi geldi dudağıma”

Müge Anlı canlı yayında, “Köpeği ısırdı falan diye yazmayın, çocuğun (Lokum) da hatası yok. Kabahat benim. Hiç bişey de yapmadı çocuğum. Ona da bişey yazılmasın lütfen” dedi.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.