Müge Anlı eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ortasında geçen konuşmayı canlı yayında açıkladı!

Altın Kelebek’te en uygun bayan sunucu ve en düzgün gündüz nesli programı mükafatlarını alan Müge Anlı kısa mühlet evvel evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ortasında geçen diyaloğu anlattı.

02.01.2023
17
Müge Anlı eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ortasında geçen konuşmayı canlı yayında açıkladı!

Altın Kelebek’te en düzgün bayan sunucu ve en âlâ gündüz nesli programı mükafatlarını alan Müge Anlı kısa müddet evvel evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ortasında geçen diyaloğu anlattı.

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu kısa müddet evvel gözlerden uzak bir şekild evlenmişti. Vakit zaman programında eşine dair kelamlar söyleyen Müge Anlı Altın Kelebek’te mükafatları topladı. 

Müge Anlı yayında hislerini söz ederken “Ödülü aldığımı duyunca bir araştırma yaptım. Artık Altın Kelebek kızmasın. Dedim ki ‘Biz kaç oy aldık?’ Bütün oylar bizim, çok teşekkür ediyorum. Vallahi ben kendi kendime bile oy vermedim” dedi.

Anlı kocasıyla ortasında geçen diyaloğu da şöyle anlattı:

“Şimdi biz evlendik, abuk subuk haberler çıktı. Onlar da beni sevmediklerinden değil. Tıklanmak için falan abuk subuk haberler yapan oluyor. Başta benim eşim bunlara bakıyordu. ‘Nasıl yazmışlar’ falan… Ben de “Okuma, alış” diyorum.

Sonra ‘Seninkiler hiç merak etme hakkını arıyorlar sonuna kadar’ diyor benimki. Benim izleyicilerimin benim meskendeki ismi seninkiler, sonra artık bizimkiler oldunuz. Oy atanların sayısını görünce o kadar memnun oldum, o kadar sevindim ki… Siz ardımızda olduğunuz surece bizlerin olayların üzerine güçlü bir halde, korkusuzca gitmemize vesile oluyor. O yüzden güzel ki varsınız, çok teşekkür ediyorum.”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.