Monica Bellucci birinci defa Türkiye’de!

Dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci, Tom Volf’un yazıp yönettiği Maria Callas’ın hayatına dair bilinmeyen ayrıntıların ve farklı kıssaların yer …

09.07.2022
123
Monica Bellucci birinci defa Türkiye’de!

Dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci, Tom Volf’un yazıp yönettiği Maria Callas’ın hayatına dair bilinmeyen ayrıntıların ve farklı kıssaların yer aldığı tek kişilik tiyatrosuyla birinci sefer Türkiye’de olacak.

Sinema mesleğindeki muvaffakiyetini birkaç kere seçildiği dünyanın en hoş bayanı unvanıyla taçlandıran Monica Bellucci, memleketler arası sinemanın en ünlü yüzlerinden biri haline geldi. Bu mükemmel mesleğin devamında ise yeni projesi olan “Lettres et Mémoires by Maria Callas” okumalarını sahneleyecek.

Monica Bellucci: Maria Callas “Mektuplar & Anılar” Biletleri Passo’da!

Maria Callas’ın New York’taki mütevazı çocukluğundan Atina’daki savaş yıllarına, operadaki ihtiyatlı duruşundan skandallar ve ferdî problemlerle gölgelenmiş bir kariyere… 20. yüzyılın en büyük sesinin en derin ve dokunaklı öyküsü, Monica Bellucci’nin anlatımıyla sahnelerde.

Etkinlik ayrıntılarını incelemek için passo.com.tr ve Passo Taşınabilir Uygulaması’nı ziyaret edebilirsiniz.

Link: https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/monica-bellucci-maria-callas-mektuplar-ve-anilar-tiyatro-bileti-passo/2286323

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.