Meskende burun küçültme teknikleri nelerdir? Burun küçülten idmanlar

Genelikle bayanlar son vakitlerde merak ettikleri ve daha hoş bir buruna sahip olmak için bıçak altına bile yatmayı göze almaktadır. Hem …

27.07.2022
182
Meskende burun küçültme teknikleri nelerdir? Burun küçülten idmanlar

Genelikle bayanlar son vakitlerde merak ettikleri ve daha hoş bir buruna sahip olmak için bıçak altına bile yatmayı göze almaktadır. Hem maliyetinin yüksek olması hem de ağır bir sürecin olmasından ötürü birçok bayan burun ameliyatı yaptıramazken kimileri da bunun için servet bile harcayabilir. Lakin bu sistemleri bir kenara bırakacak harika bir sistem biliyoruz. Meskende burun küçültme formülleri nelerdir? Burun küçülten antrenmanlar haberimizin ayrıntılarında.

Evde yapabileceğiniz doğal sistemlerle büyük görünen burnunuzu kısa müddette küçültebilir, daha hoş görünen bir buruna sahip olabilirsiniz. Konutta burun küçültmek için yapacağınız bu sistemle ağrı yada acı hissetmezken ayrıyeten size maliyette olarak ta kesenize ziyan vermeyecektir. Pekala konutta burun küçülten sistemler neler? Burun küçülten idmanlar yazımızda bulabilirsiniz.

DİŞ MACUNU YÖNTEMİ

Malzemeler:

1 çay kaşığı diş macunu
1 çay kaşığı öğütülmüş zencefil
1 yemek kaşı elma sirkesi
Artık bu gereçlerle burun küçültücü krem yapalım

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Üstte saydığımız bütün materyalleri bir kaba koyup yeterlice karıştırıyoruz. Hazırladığımız karışımı bir fırça yardımı ile burnumuzun ucuna bir ölçü sürüp yarım saat kadar bekliyoruz. Yarım saat sonra yüzünüzü ılık su ile yıkamanız kafidir. İstediğiniz üzere küçük bir elde elde etmek için bu karışımı en az 10 gün boyunca uygulamalısınız. Nitekim çıkan sonucu şaşıracaksınız. Dikkat etmeniz gereken bahis ise şayet burnunuzda yanma olursa zencefil ölçüsünü azaltmanız gerekir.

DİĞER BURUN KÜÇÜLTME YÖNTEMLERİ

Burun yapılarından rahatsız olan bayanlar genel olarak bunları makyaj ile kapatmaya çalışsa da birtakım durumlarda sağlıklı sonuç elde etmeleri mümkün olmayabilir. Şayet sizlerde daha dik duran küçük bir buruna sahip olmak istiyorsanız burun idmanları yaparak rahatlıkla tesirli sonuç elde edebilirsiniz.

Burun kıkırdağı gelişimini tamamlamış olsa da yapılacak hareketler bu kıkırdağa form verebilmektedir. Bunun için ameliyat olmak koşul değildir. Burun üzerinde yapacağınız hareketler kan dolanımını da hızlandıracağı için üst dudaklarınıza oksijen girmesini de sağlayacaksınız. Bu antrenmanı yaparken parmak uçlarınız yardımı ile burun ucuna baskı uygulanır ve sağa sola hareketler yapılır. Ayrıyeten burun ucuna aşağıdan baskı yapılarak üst hakikat kaldırma hareketi yapılır.

Diğer bir tesirli usul ise burun küçültme idmanlarına ek olarak tesir bir metot olan mandal yada burun kıskacı ile burnunuza biçim verebilirsiniz. Mandal ya burun kıskacı ile burun küçültmek için burnunuzu sıkıştırma sürecini günde 20 dakika olacak biçimde 1 ay boyunca uyguluyoruz.Eğer mandal ile bu hareketleri yapacaksanız burnunuzda iz kalmaması için mandalın ucuna bir bez yada pamuk koymalısınız bu sayede burnunuzda iz kalmasını da engellemiş olursunuz.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.