MasterChef yarışmacısı Gamze Tosun’a Acun Ilıcalı’dan akıl almaz jest!

TV8 ekranlarının sevilerek takip edilen yemek yarışı MasterChef’ten bu hafta elenen yarışmacı Gamze Tosun oldu. Ortaya atılan teze nazaran Acun Ilıcalı Tosun’a o denli büyük bir jest yapmış.

06.12.2022
129
MasterChef yarışmacısı Gamze Tosun’a Acun Ilıcalı’dan akıl almaz jest!

TV8 ekranlarının sevilerek takip edilen yemek müsabakası MasterChef’ten bu hafta elenen yarışmacı Gamze Tosun oldu. Ortaya atılan teze nazaran Acun Ilıcalı Tosun’a o denli büyük bir jest yapmış.

MasterChef’in son dokuz yarışmacılarından biri olan Gamze Tosun, bu hafta elenerek müsabakaya veda etti. Yarıma boyunca başarılı oluşu ve yaptığı yemeklerle takdir gören yarışmacı Tosun, elenme kederini ekranlara da yansıttı. Toplumsal medyada yer alan tezlere nazaran, MasterChef yarışmacısı Gamze Tosun’a Acun Ilıcalı‘dan takdir edilesi bir jest geldi.

Masterchef yarışmacısından bu hafta elenen isim gamze oldu

ACUNDAN YARIŞMACIYA SÜPER JEST

Yarışmaya başladığı günden beri göz önünde olan ve yaptığı yemeklerle hafızalara kazınan Gamze Tosun, yarışa veda ederken Acun Ilıcalı’nın harika jestiyle karşılaştı. Acun Ilıcalı’nın Tosun’un çocuklarının eğitim masraflarını üstlendiği ileri sürülüyor. Bu büyük jest karşısında 5 çocuk annesi olan Gamze Tosun ise sevincine pürüz olamadı. Bu haberle gündeme gelen Acun ise vatandaşlar tarafından “Helal olsun”, “Taktir ettik Acun’u” sözleri ile karşılaşıldı.

Acun Ilıcalı Gazme Tosun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Armağan Çağlayan gözyaşları içinde anlattı! “Acı çekmek istemiyorum”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.