Mahmut Tuncer İbrahim Tatlıses hakkında konuştu! “Birbirimize gıcık oluyoruz”

Bir küs bir barış olan Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses cephesinde yeni gelişmeler yaşandı. Katıldığı bir programda meslektaşı İbrahim Tatlıses …

11.11.2022
62
Mahmut Tuncer İbrahim Tatlıses hakkında konuştu! “Birbirimize gıcık oluyoruz”

Bir küs bir barış olan Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses cephesinde yeni gelişmeler yaşandı. Katıldığı bir programda meslektaşı İbrahim Tatlıses hakkında “Birbirimize gıcık oluyoruz” diyen Mahmut Tuncer, Tatlıses’le ortalarının neden bozuk olduğunu anlattı.

Ses sanatçılığının yanında sunuculuk ve 20’yi aşan başrol sinemaları ile tanınan Mahmut Tuncer, katıldığı bir programda hayatı ve rakip olduğu İbrahim Tatlıses hakkında açıklamalarda bulundu. Uzun müddet Şanlıurfaspor‘da oynadığını belirten Tuncer, “Küçükken başımda futbolcu olmak vardı. Bir mühlet de oynadım. Müzikçi olmak aklımda yoktu” ifadelerini kullandı.

mahmut tuncer

“AYRANINA EKŞİ DEDİM 6 AY KONUŞMADIK”

İbrahim Tatlıses’in tahtını sarsmak için piyasaya çıkarıldığını söyleyen Mahmut Tuncer, küs olduğu Tatlıses hakkında açıklamalarda bulundu. Gökay Kalaycıoğlu’nun “Bir dargın bir barışık olmanızın sebebini nedir” sorusunun karşılığını şu biçimde açıkladı:

mahmut tuncer ibrahim tatlısesle neden küs olduğunu açıkladı

 “Ben İbrahim Tatlıses’in yanına gittiğimde kendimi sanatçı olarak hissetmem. Kendisi de buna şahittir. Benden yaşça büyük olduğu için yanında ağzımızı açıp konuşmayız. Bizim küslüklerimiz küçük kıvılcımlardan ötürü oluyor. 8-9 defa küstük. Bu küslüklerin altında daima gıcıklıklar yatardı. Birbirimize gıcık olurduk. Bir kezinde ayranına ekşi dediğim için 6 ay konuşmadık. Genelde küsen taraf o oluyor. Bulunduğumuz ortamlarda kimseyle küs olduğumuzu göstermemek için çabucak barışırdık.”

İbrahim tatlıses ve mahmut tuncer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı’dan tekrar büyük bir yardım kampanyası! İşitme engelli çocuklar için…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.