Kış mevsimine uygun tesettür kombin nasıl yapılır? Tesettür giyside kombin teklifleri

Dünyada büyük bir çoğunluğun yakından takip ettiği tesettür giyside ufak ayrıntılarla şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Kış mevsiminin bu hoş günlerinde göz kamaştıran birbirinden özel kombinlerle herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Pekala en hoş tesettür kombin nasıl yapılır? İşte tüm ayrıntılar haberimizde…

05.01.2023
205
Kış mevsimine uygun tesettür kombin nasıl yapılır? Tesettür giyside kombin teklifleri

Dünyada büyük bir çoğunluğun yakından takip ettiği tesettür giyside ufak ayrıntılarla şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Kış mevsiminin bu hoş günlerinde göz kamaştıran birbirinden özel kombinlerle herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Pekala en hoş tesettür kombin nasıl yapılır? İşte tüm ayrıntılar haberimizde…

İslam inancına sahip olan bayanların giysi şeklini tabir eden ‘Tesettür’ kelimesi, moda dünyasını kıymetli ölçüde etkiliyor. Birçok markanın hazırladığı varlıklı koleksiyonlarla her yaş kümesine ve tarza hitap eden tesettür giysiyle hem şık hem de ölçülü bir görünüme sahip olmanız çok kolay. Trendlere ve mevsimlere nazaran değişkenlik gösteren kıyafet seçimlerinde kışa uygun bir kombin hazırlamak isterseniz yanlışsız yerdesiniz demektir! Gelin, kış mevsimine uygun en hoş 4 tesettür giysi kombinine birlikte göz atalım. 

KIŞ MEVSİMİNE UYGUN TESETTÜR GİYSİ KOMBİNLERİ

 • KLAS BİR DOKUNUŞ!

Tesettür giysinin vazgeçilmez ayrıntılarından biri olan jile elbiseler, yıllar uzunluğu tarzınızın anahtar modülü olabilir. LC Waıkıkı markasına ilişkin V yaka, deri jile elbisenin içine giyeceğiniz ekru rengindeki uzun kollu triko kazak her yerde süratle fark edilmenizi sağlayacak. Kış günlerine epeyce uygun olan bu kombinde İnci markasına ilişkin gümüş toka ayrıntılı, siyah topuklu çizmeyi tercih edebilirsiniz. Çanta seçiminde ise parlak dokusuyla ön plana çıkan Çanta Park markasına ilişkin siyah, rugan çantayı kullanabilirsiniz. Deri ayrıntılarla görünümünüzü desteklemek isterseniz de LC Waıkıkı markasının deri görünümlü eldivenleri aradığınız şey olabilir. Sıra geldi şal seçimine! Siyahın hakimiyet kazandığı bu tarzda yüzünüzü daha aydınlık kılmak için Aker markasına ilişkin ekru renkteki eşarbı tercih etmenizi öneririz. 

Tesettür giysi önerileri
 • LC WAIKIKI MODEST V YAKA DERİ GÖRÜNÜMLÜ ELBİSE: 499,99 TL
 • LC WAIKIKI VİSİON DİK YAKA UZUN KOLLU TRİKO KAZAK: 159,99 TL
 • İNCİ SİYAH TOPUKLU ÇİZME: 689,99 TL
 • ÇANTA PARK RUGAN SİYAH 3 BÖLMELİ ÇANTA 2085-00: 177,70 TL 
 • AKER EKRU RENK EŞARP 1080400: 299,90 TL
 • LC WAIKIKI DERİ GÖRÜNÜMLÜ ELDİVEN: 149,99 TL

 

 • SICACIK BİR GÖRÜNÜMÜN SIRRI KAHVE TONLARINDA GİZLİ!

Kış günlerinde sıcacık hissettiren triko elbiselerle kahve tonlarında bir kombin yapabilirsiniz. Bunun için Mango markasına ilişkin perkins yakalı sütlü kahve rengindeki triko elbiseyi satın alarak işe başlayın. Bol bir yapıya sahip olan bu elbisede beden çizgilerini daha da gizlemek için Zara markasının birebir renk kümesindeki uzun buklet yeleğini kullanabilirsiniz. Ayakkabı olarak ise Luvi markasına ilişkin içi tüylü kum rengindeki botlarını tercih edebilirsiniz. Adeta bol köpüklü sütlü bir kahveyi anımsatan bu kombinde çanta olarak da Heybe’s markasının iki renkli peluş dokulu çantasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksesuar seçimine geldiğimizde kahve tonlarında bağlayıcı bir tesir oluşturacak Koton markasının altın renkli, kalp uçlu bilekliğini kullanabilirsiniz. Şal olarak ise İpekevi markasına ilişkin kum beji rengindeki yün ipek şalı enfes bir görünüm yakalamanızı sağlayacak. 

Tesettür giysi kombin önerileri
 • MANGO PERKİNS YAKALI TRİKO ELBİSE 37087735: 499,99 TL
 • ZARA UZUN BUKLET YELEK: 999,95 TL
 • LUVİ EAST KUM RENGİ BOT: 449,00 TL
 • HEYBE’S 2 RENKLİ PELUŞ ÇANTA: 635,00 TL
 • İPEKEVİ KUM BEJİ YÜN İPEK ŞAL: 1.560 TL
 • KOTON KALP UÇLU BİLEKLİK 3WAK70160AA: 99,99 TL

 

 • DENİM ŞIKLIĞINA BAHT VERİN!

Dört mevsim kullanım imkanı tanıyan denim kesimlerle kışa uygun bir kombin yaparak doruktan tırnağa ‘denim’e bürünebilirsiniz. Bunun için Stradıvarıus markasına ilişkin bilekleri örten kot etek ve Zara markasına ilişkin uzun kollu denim ceketi bir ortada kullanabilirsiniz. Bütünlüğü korumak için Zara markasına ilişkin sivri burun, denim çizmeleri bu kombinde tercih edebilirsiniz. Kot mavisini anımsatan Tekstilland markasına ilişkin şal ise bu kombinde mükemmel duracaktır. Çanta olarak da  Zara markasının zımbalı, denim kol çantasını kullanabilirsiniz. Gümüş renkteki zımbalara vurgulamak için Ervalina markasına ilişkin 6’lı gümüş rengi yüzüklerle son dokunuşu yapabilirsiniz.

Tesettür giysi kombin önerileri
 • STRADIVARIUS UZUN DENİM ETEK: 559,95 TL
 • ZARA DENİM CEKET 4365/270: 599,95 TL
 • ZARA DENİM ÇİZME 1010/010: 1.899,00 TL
 • TEKSTİLLAND JAZZ ŞAL (KOT MAVİ): 69,90 TL
 • ZARA ZIMBALI DENİM KOL ÇANTASI: 799,95 TL
 • ERVALİNA 6’LI DÜĞÜM YÜZÜK SETİ ERV59-0666: 39,94 TL

 

 • KAHVE VE BORDO VURGUSU!

Son kombinimizde koyu tonların ön planda olduğu modülleri bir ortada kullandık. Trendyolmilla markasına ilişkin siyah düz pantolon ve LC Waıkıkı markasına ilişkin bordo renkli, balıkçı yaka uzun kollu triko kazak ile görünümünüzün genel sınırlarını belirleyin. Akabinde Stradıvarıus markasına ilişkin içi yapay kürklü biker ceket ve LC Waıkıkı markasına ilişkin koyu kahve rengindeki çorap botla kombininizi destekleyin. Son basamakta ise İnci markasının Juliet isimli bordo çapraz çantasını tercih edebilirsiniz. Şal seçiminde de benzeri tonları yakalamak emeliyle Faral markasına ilişkin bordo renkli ipek şalı rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Tesettür giysi kombin önerileri

TRENDYOLMİLLA SİYAH DÜZ PANTOLON TWOAW22PL0066: 187,99 TL
LC WAIKIKI BASİC YARIM BALIKÇI YAKA TRİKO KAZAK: 116,99 TL
STRADIVARIUS İÇİ YAPAY KÜRKLÜ BİKER CEKET 05759424: 1.299 TL
LC WAIKIKI STEPS TOPUKLU ÇORAP BOT: 599,99 TL
FARAL MISIRLI İPEK ŞAL: 499,00 TL
İNCİ JULİET BORDO ÇANTA: 259,99 TL

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.