Kerem Bürsin o soruya yanıtsız kalmadı! “Konuyla alakalı çok bir şey söylemek istemiyorum”

Özle hayatıyla magazin gündemine sık sık gelen Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir yerden çıkarken objektiflere takıldı. Ayak üstü …

11.10.2022
89
Kerem Bürsin o soruya yanıtsız kalmadı! “Konuyla alakalı çok bir şey söylemek istemiyorum”

Özle hayatıyla magazin gündemine sık sık gelen Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir yerden çıkarken objektiflere takıldı. Ayak üstü sorulara cevap veren oyuncu, Hande Erçel’in yeğeni Mavi’nin yaşadığı sıhhat sıkıntıları hakkında soru sorulunca ünlü oyuncu kısa açıklamalarda bulundu. Son devirde isminin öbür birileri ile anılmasına reaksiyon gösteren Bürsin, çıkan haberlerle ilgili isyan etti.

Ekranlara son dizisi ‘Sen Çal Kapımı’ ile veda eden Kerem Bürsin, diziden sonra hiç bir üretimde yer almadı. Ekranlara yeni sürprizlere döneceği söylenen Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde çıktığı bir yerde, objektiflere yakalanmasının akabinde özel ve iş hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

OYUNCU ARKADAŞIYLA KARŞILAŞTI HASRET GİDERDİ

Etiler’de bir yerden çıkarken görüntülenen Kerem Bürsin, trafikte seyir halindeyken ünlü oyuncu Mehmet Günsür’ü fark edince aracından inerek Günsür’un yanına gitti. İkili birbirine sarılarak, hasret giderdi. Kısa süren sohbetin akabinde sonra Bürsin, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Kerem Bürsin Mehmet Günsur

“KONUYLA ALAKALI BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTEMİYORUM”

Hande Erçel ile olan münasebetlerini sessiz sedasız bir biçimde bitiren ünlü oyuncu Erçel’in yeğeni Mavi’nin yaşadığı sıhhat problemleri hakkında konuştu. Mavi için Erçel ile telefon görüşmesi yaptığını söyleyen başarılı oyuncu, “Konuyla alakalı çok bir şey söylemek istemiyorum. Çok hassas bir mevzu ve bu hassasiyeti korumak ismine magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu” dedi. Hande Erçel’le küs olduğu argümanlarına da  “Gayet iyiyiz” demekle yetindi.

Kerem Bürsin, Hande Erçel ve yiğeni Mavi

“YAKIN VAKİTTE SÜRPRİZLERİ PATLATACAĞIZ”

Geçtiğimiz günlerde magazin gündeminde kendisi hakkında çıkan haberlere isyan eden başarılı oyuncu Bürsin, “Beni diğer birileriyle yazdılar, reaksiyonum ona. Hayatımda kimse yok. Yalnızca iş var hayatımda. Çok çalışıyorum. Yakın vakitte sürprizleri patlatacağız. Hoş bir şey olacak ancak sürpriz” ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Dilan Çıtak kına gecesinde duygusal anlar yaşadı!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.