Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal kızları için…

Gözlerden uzak ve dolu dizgin yaşadıkları evliliklerini Lalin ve Leyla isminde kızları ile taçlandıran çift, kızları hakkında açıklamada bulundu. Etilerde kuaförden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, hayvanlara yönelik şiddet imajlarına isyan etti.

03.12.2022
160
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal kızları için…

Gözlerden uzak ve dolu dizgin yaşadıkları evliliklerini Lalin ve Leyla isminde kızları ile taçlandıran çift, kızları hakkında açıklamada bulundu. Etilerde kuaförden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, hayvanlara yönelik şiddet imgelerine isyan etti.

Meslektaşı olan Sinem Kobal ile 6 yıllık memnun bir evlilik sürdürmekte. Çiftin Leyla ve Lalin isminde iki kız çocuğu bulunmakta. Gözlerden uzak yaşadıkları aile hayatı sanat dünyasında parmakla gösterilmekte. Etiler’deki bir kuaföründen çıkarken kadrajlara yansıyan İmirzalıoğlu kendisine yönlendiren soruları yanıtladı.

Kenan imirzalığlundan kızları hakkında yanıt

“O NOSTALJİ ÇOCUKLUKTA KALDI”

Köyde büyüdüğünü belirten ünlü sunucu, “O günleri özlüyor musunuz?” sorusuna, “Yine gidiyorum köye. Hasret duysam da gidiyorum. O artık nostalji, çocuklukta kaldı artık. ‘Çocukluğu özlüyor musun?’ üzere bir durum olur” karşılığını verdi.

kenan imirzalıoğlu ve kızları

“BENİM ÇOCUKLUKTA YAŞADIĞIMI ONLARADA YAŞATMAK İSTİYORUM”

İmirzalıoğlu, “Çocuklarınızın sizin büyüdüğünüz üzere büyümesini istemez misiniz?” sorusuna, “İsterim olağan, istemez miyim? Ben mümkün olduğu kadarıyla da o denli yapmaya çalışıyorum. O yüzden de küçük bir yere domatesi, biberi grup Lalin ve Leyla oradan koparsın diye uğraşıyorum. Benim çocuklukta yaşadığım şeyleri birebir ona yaşatmaya çalışıyorum. Köye sık götürmeye çalışıyorum ki orada bütün hayvanları görsün, kendi tabiatını da görsün. Kapalı bir yerde değil de, mümkün olduğu kadar onlara yaşatmaya çalışıyorum” cevabını verdi.

Sinem kobal ve kenan imirzalıoğlu

“ÖZLEM BİTSİN”

Uzun müddettir oyunculuk kısmında uzunluk göstermeyen İmirzalıoğlu’na, toplumsal medyada hayranlarının “Özlem bitsin” kelamları hatırlatılınca Kenan İmirzalıoğlu, “Sağ olsunlar, çok teşekkür ederim. İnşallah onların hasretine değecek bir projeyle karşılarına çıkmak istiyorum” dedi.

kenan imirzalıoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Tuba Ünsal’dan itiraf! 15 yıl sonra tıpkı…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.