Kediyi zalimce çatıdan attı! Haluk Levent caniyi bulana ödül verecek

Ünlü müzikçi Haluk Levent, çatıdan kediyi fırlatıp aşağı atan şahsın görüntüsünü görünce öfkeden meczuba döndü. Takipçilerine seslenen Levent …

25.11.2022
160
Kediyi zalimce çatıdan attı! Haluk Levent caniyi bulana ödül verecek

Ünlü müzikçi Haluk Levent, çatıdan kediyi fırlatıp aşağı atan şahsın görüntüsünü görünce öfkeden meczuba döndü. Takipçilerine seslenen Levent, şahsı bulana 25 Bin TL ödül verileceğini açıkladı.

Çatıya çıkan kimliği belgisiz bir şahsın bir anda eline aldığı kediye metrelerce yükseklikten aşağı fırlattığı imajlar toplumsal medya kullanıcılarını zahmetten çıkardı. Kendi halindeki hayvanı acımasız bir formda aşağı fırlatan şahsın bu anları kamera kaydına alarak “Kedi attım uçtu” şeklindeki rezil paylaşımdan sonra harekete geçen Haluk Levent, Twitter hesabından ateş püskürdü. 

Haluk Levent

ŞİKAYET EDENE PARA ÖDÜLÜ 

Takipçilerine seslenen ünlü müzikçi “Bir hayırseverimiz aradı. Bu görüntüyü gönderdi. Bu kişiyi bilen arkadaş en yakın polis karakoluna başvurabilir mi? Başvurusu hakikat olan arkadaşa hayırseverimiz 25 bin TL ödül vereceğini açıkladı. Şikayet dilekçesini bu twitin altına yazmanız kâfi. Bizler size ulaşacağız” sözlerini kullandı.

https://twitter.com/haluklevent/status/1595423927983116288

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sosyal medya fenomeni “Sipsecmel”in kızının pankek ile imtihanı!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.