Kazada hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’e veda merasiminde gözyaşları sel oldu!

Amasyada’ki fecî kazada hayatını kaybedenlerden biri olan tiyatro imalcisi Tolga Güleryüz için Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde veda merasimi gerçekleştirildi. Merasimde kazadan yaralanarak kurtulan Güleryüz’ün arkadaşları Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten de yer aldı. Konuşma yaparken gözyaşlarına boğulan oyuncular Tolga Güleryüz’e dair anılarından bahsederken ailesine baş sıhhati dilediler.

29.11.2022
177
Kazada hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’e veda merasiminde gözyaşları sel oldu!

Amasyada’ki dehşetli kazada hayatını kaybedenlerden biri olan tiyatro imalcisi Tolga Güleryüz için Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde veda merasimi gerçekleştirildi. Merasimde kazadan yaralanarak kurtulan Güleryüz’ün arkadaşları Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten de yer aldı. Konuşma yaparken gözyaşlarına boğulan oyuncular Tolga Güleryüz’e dair anılarından bahsederken ailesine baş sıhhati dilediler.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Amasya‘da tiyatro oyuncularının bulunduğu minibüsün tıra çarpması sonucunda 3 kişinin hayatını kaybettiği kazada tiyatro imalcisi Tolga Güleryüz‘de bulunuyordu. Gözyaşları içerisinde memleketi İzmir‘de toprağa verilen Güleryüz için geçtiğimiz gün Kadıköy’de veda merasimi gerçekleştirildi. Kazada yer alan oyuncular Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten‘in de yer aldığı merasimde göz yaşları sel oldu.

Tolga Güleryüz

GÖZYŞALARINA BOĞULDULAR!

Törende Güleryüz’ün ailesinin yanında ünlü isimler de yer aldı. Gözyaşları içinde Güleryüz’ü anan oyuncular Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Begüm Öner sahnede durmakta zahmet çektiler. Kazada yaralanan oyuncular Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten değnekle sahneye çıktılar. Tolga Güleryüz ile anılarını anlatan oyuncular gözyaşlarına boğuldular.

Melis İşiten gözyaşlarına boğuldu

Begüm Öner Tolga Güleryüz

“BENİ BIRAKAMAZSIN…”

Sahneye çıkan ve kelam alan oyuncu Ceyhun Fersoy Tolga Güleryüz’den  “Tolga, 2017’de beni arayarak ‘seninle çalışmak istiyorum’ dedi. Çok beyefendi bir insandı. Onu anlamak için onunla yaşamak lazım. O kadar çok sırrımız var ki onunla. Biz bu sahnede onunla sayısız oyunlar oynadık.” diye bahsederken, kaza anında Güleryüz ile yaşadığı olayı gözyaşları içerisinde şu sözlerle tabir etti:

“Kaza sonrası kapıdan çıkarken onu çekmeye çalıştım. ‘Beni bırakamazsın’ dedim zira Tolga ile yapacağımız çok şey vardı. Bir insan bu kadar aile terbiyesi göremez. Annesine babasına çok teşekkür ediyorum”

Ceyhun Fersoy sahnede gözyaşlarını tutamadı

Tolga Güleryüz’e Veda merasiminden imajlar:

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.