Katar’ın rüzgarı Zeynep Bastık kıyafetiyle yıktı geçti!

Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, evvelki gece Katar’da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası’nda sahne aldı. 45 dakika boyunca performans sergilene …

26.11.2022
188
Katar’ın rüzgarı Zeynep Bastık kıyafetiyle yıktı geçti!

Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, evvelki gece Katar’da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası’nda sahne aldı. 45 dakika boyunca performans sergilene Bastık, hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Ünlü müzikçi sahne kıyafetiyle tam not aldı.

2022 FIFA Dünya Kupası’na konut sahipliği yapan Katar’da müzikçi Zeynep Bastık rüzgarı esti. Başşehir Doha’da taraftarlar için oluşturulan şenlik alanında Türkiye’yi temsil eden Bastık, müzikleriyle kulakların pasını sildi. 45 dakika boyunca sahnede kalan ünlü müzikçi tıpkı zamanda Raisa Vanessa, mücevher olarak The Ninon dizaynıyla görsel şölen de sundu.

Zeynep Bstık ve ekibi

KIYAFETİYLE GECEYE DAMGA VURDU

Türk sanatçı Zeynep Bastık, sahne performansıyla dünyanın çeşitli yerlerinden gelen taraftarlara unutulmaz bir gece yaşattı. Repertuarının yanı sıra gücüyle de geceye damgasını vuran sanatçı, özel tasarım kıyafetiyle adeta moda ikonlarına taş çıkardı.

Zeynep Bastıkın sahne kıyafeti

Siyah tulumunu balon kol ve yaka ayrıntılı beyaz gömlek ile tercih eden Bastık’ın kombininde en göz alıcı kısım, mücevherleri andıran düğme kemer oldu.

Bastık için özel tasarlanan bu kombin, Katar konserleri ortasında en unutulmaz gösterinin bir modülü haline geldi.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.