Kansere yakalanan Fulden Uras’tan üzen paylaşım!

Göğüs kanserine yakalanan ve tekraren ameliyat masasına yatan müzikçi Fulden Uras’tan herkesi üzen paylaşım geldi. Uras, 5 yıl evvel kaybettiği annesiyle fotoğrafını paylaşıp “Sana sarılabilmek için neler feda ederdim” notunu düştü.

02.12.2022
172
Kansere yakalanan Fulden Uras’tan üzen paylaşım!

Meme kanserine yakalanan ve tekraren ameliyat masasına yatan müzikçi Fulden Uras’tan herkesi üzen paylaşım geldi. Uras, 5 yıl evvel kaybettiği annesiyle fotoğrafını paylaşıp “Sana sarılabilmek için neler feda ederdim” notunu düştü.

Yakalandığı göğüs kanserinden 10 yılda 12 sefer ameliyat olan müzikçi Fulden Uras, annesiyle hastane odasında annesi Müge Akkoyunlu ile çekilen bir fotoğrafını toplumsal medyada paylaştı.

Beş yıl evvel hayatını yitiren annesi Müge Akkoyunlu’yu da anan sanatçı, takipçilerini duygulandıran şu iletisi yazdı:

“Benim canım yanıyor ameliyattan, onun canı yanıyor evladının acısından! Annelik bu türlü bir şey. Hüner doğurmakta değil! Yıl çok eski. Ben tekrar İngiltere’de en kuvvetli ameliyatlardan birini geçirmişim ve yanı başımda meleğim anneciğim. Değer bilin geç olmadan! Bir sesini duymak için, bir sarılabilmek için neler feda ederdim bilemezsiniz.”

“KAVUŞACAĞIZ MELEĞİM”

Fulden Uras’ın annesi Müge Akkoyunlu, 2017 yılında geçirdiği ağır enfeksiyon nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Ünlü müzikçi, annesinin mezarı başında da bir paylaşım daha yaptı ve “Kavuşacağız meleğim rahat uyu” iletisini yazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Esra Ezmeci’den olay sözler! “Hesabı ödemeyen erkeğe hürmet duyulmaz…”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.