Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül memleket tatilinde!

Magazin gündeminde uzaklarda evliliklerini yaşayan örnek çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yaz tatilinde memleket ziyareti yapmayı ihmal …

22.07.2022
190
Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül memleket tatilinde!

Magazin gündeminde uzaklarda evliliklerini yaşayan örnek çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yaz tatilinde memleket ziyareti yapmayı ihmal etmediler.

2016 yılında görkemli bir düğün ile evlenen oyuncu çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, magazin gündeminde uzak mütevazi bir evlilik sürdüren ender ünlü çiftler ortasında yer alıyor. 37 yaşındaki Kadir Doğulu, aslen Mersinlidir. Hoş oyuncu Neslihan Atagül ise aslen Giresinludur.

Yaz tatillerinde Bodrum ve Antalya üzere yerler yerine ünlü çift karavanları ile istedikleri rotayı çizerek tatil yapıyor. Bu senede geleneği bozmayan çift tatillerinin son duraklarında ise memleketlerine de uğramayı ihmal etmedi. Atagül’ün memleketi olan Giresun Göreli’de görüntülenen çiftin memnunlukları gözlerinden okunuyordu.

Doğulu’nun sakallarının uzun hali ise dikkatlerden kaçmadı. Kimi hayranları sakal uzatmasının nedenini oynadığı diziye yorumladı. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.