Kaan Urgancıoğlu’ndan korkutan kaza!

Yargı dizisinin başrol oyuncularından Kaan Urgancıoğlu, evvelki akşam bir yer çıkışında görüntülendi. Urgancıoğlu, Kara Sevda dizisindeki rol …

14.11.2022
59
Kaan Urgancıoğlu’ndan korkutan kaza!

Yargı dizisinin başrol oyuncularından Kaan Urgancıoğlu, evvelki akşam bir yer çıkışında görüntülendi. Urgancıoğlu, Kara Sevda dizisindeki rol arkadaşı Burak Özçivit’i kıskandığı istikametindeki tezlere cevap vermesinin akabinde bir gazetecinin aracına çarptı. İşte tüm ayrıntılar…

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Savcı Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz akşam bir yer çıkışı objektiflere yakalandı. Otomobilindeyken basın mensuplarının sorularına takılan Urgancıoğlu, Kara Sevda dizisindeki rol arkadaşı Burak Özçivit hakkında çarpıcı itirafta bulundu.

Kaan Urgancıoğlu

“BURAK İÇİN MECZUP OLUYORUM”

Muhabirlerden dizi çekimleri hakkında gelen soruyu beğenmeyip eleştiren Urgancıoğlu’na, Burak Özçivit hakkında gelen soru ünlü oyuncuya bir anlık şaşkınlık yaşattı.

Burak Özçivit

Son vakitlerde Urgancıoğlu’nun Burak Özçivit’i kıskandığına yönelik çıkan savlar gündemi meşgul ederken ünlü oyuncu, “Deliriyorum Burak Özçivit için. Burak hakikaten çok güzel ve yetenekli bir çocuk. Onun kadar güzel olmak isterim” tabirlerini kullandı.

Kaan Urgancıoğlu gazetecinin aracına çarptı

GAZETECİLERİN ARACINA ÇARPTI

Urgancıoğlu, kısa kısa bir soru-cevaptan sonra otomobiliyle hareket ederken basın mensuplarının aracına çarptı. Ünlü oyuncu, gazetecinin yanına giderek “Hatalıyım, özür dilerim. Bana numaranı ver. Yarın halledelim” diyerek oradan ayrıldı.

Kaan Urgancıoğlu kaza geçirdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Öz amcasından Berdan Mardini’ye büyük suçlama! “Beni öldürmek istiyor”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.