Kaan Urgancıoğlu Yargı’dan ayrılıyor mu? Savcı Ilgaz öldü mü? Baş karıştıran dönem finali…

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Uğur Polat, Şükran Ovalı üzere başarılı oyuncuların takımında yer aldığı dizi Yargı 63. kısmıyla dönem finali kararı aldı. Dizinin dönem finalinde ise herkesi şaşırtan bir atak geldi. Dizide Kaan Urgancıoğlu’nun Savgı ılgaz olarak yer aldığı karakterin mevt haberi izleyenleri yıktı.

08.05.2023
127
Kaan Urgancıoğlu Yargı’dan ayrılıyor mu? Savcı Ilgaz öldü mü? Baş karıştıran dönem finali…

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Uğur Polat, Şükran Ovalı üzere başarılı oyuncuların takımında yer aldığı dizi Yargı 63. kısmıyla dönem finali kararı aldı. Dizinin dönem finalinde ise herkesi şaşırtan bir atılım geldi. Dizide Kaan Urgancıoğlu’nun Savgı ılgaz olarak yer aldığı karakterin mevt haberi izleyenleri yıktı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal D ekranlarında 2 sezon boyunca yayınlanan ve yayınlandığı her kısımla reytinglerde tepeyi gören dizi Yargı, dün akşam dönem finaliyle izleyici karşısına geldi. Başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizi dönem finaliyle başları karıştırdı. Dönem kısmında yaşanan Savcı Ilgaz‘ın vefatı herkesi şoke etti. Savcı’nın vefatıyla yıkılan Ceylin‘in halleri izleyiciyi bir yandan kahrederken bir yandan akıllarda soru işareti bıraktı. Dizide yaşanan bu ani mevt akıllara Savcı Ilgaz olarak yer alan Kaan Urgancıoğlu‘nun diziden ayrılacağı istikametindeki argümanları getirdi. Peki Ilgaz Savcı öldü mü? Kaan Urgancıoğlu diziye veda mı ediyor? İşte Ayrıntılar…

Yargı altmış üçüncü bölüm

SAVCI ILGAZ ÖLDÜ MÜ?

Dizinin son kısmında yaşanan vefat herkesi yasa boğmuştur. Dizide beklenmedik bir biçimde yaşanan bu kayıp izleyici de şaşkınlığa uğratırken Savcı Ilgaz‘ın mevti akıllara Kaan Urgancıoğlu‘nun diziden ayrılıp ayrılmadığı sorularını getirmektedir. Dizide bir yandan Ilgaz Savcı’nın öldüğü gösterilirken son kısımda yaşanan Savcı ve Avukat Ceylin‘in buluşması başlarda soru işareti bırakmaktadır.

Savcı Ilgaz ve Avukat Ceylin

Yargı Dönem Finali Son Sahne:

KAAN URGANCIOĞLU DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Kaan Urgancıoğlu’nun dönem finali yapan diziye devam edip etmeyeceğine dair ise şimdi net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak ünlü oyuncu bir gazeteye yaptığı açıklamada “Bu dönem Ilgaz için hareketli geçti. Mutluluklar da yaşadı, kaybetme kaygıları da. Vakit zaman ümitsizliğe düşse de hiç pes etmedi. Keyifle oynadığım bir dönemdi. Art planda, her hafta seyircimizle buluşmamızı sağlayan kusursuz bir takımımız var. Onlara teşekkür ediyorum. 3’üncü dönem için de eminim senaristimiz Sema Ergenekon’un olağanüstü fikirleri vardır. Şimdiden herkese sağlıklı, huzurlu ve keyifli yazlar dilerim.”ifadelerini kullanarak akıllarda tekrar soru işaretleri bıraktı.

Kaan Urgancıoğlu

SON KISIMDA YAŞANANLAR

Kimsenin aklına dahi getiremeyeceği acı son gerçekleşmiştir. Ilgaz’ın haberi cinayet şüphelisi olarak tutulan Ceylin’i mahvetmiştir. Sevdiği adamı son bir defa olsun görme, ona dokunma isteği soruşturmayı yürüten emniyet ve isimli makamların iki dudağı ortasındadır. Oğlunun ani kaybına Metin’in kalbi daha fazla dayanamaz ve hastaneye kaldırılır. Bu yüzden Çınar’a bugüne kadar taşıdıklarının hepsinden daha büyük bir yük kalır. Ömer’i hiç hesaplamadığı bir gelişme beklerken, Turgut Ali ise kaçış planını adım adım ilerletmekte kararlıdır. Ilgaz’ın belgesinden çekilen Eren, Ceylin’i bir an evvel içeriden çıkarma telaşındadır. Temel düşmanı fark ettirmeden yakalamak ve Ceylin’i aklamak onun hem mesleksel hem vicdani en büyük imtihanıdır. Bu uğurda en başından beri uzaklıklı olduğu Yekta ile iş birliği kelam konusu olsa da… Can damarlarından en büyüğü kopan Ceylin, hayata tutunmak için gerçeği bulmak ismine elinden ne geliyorsa yapmak için uğraşlar. Fakat acısının üstünden gelmeye çalışmanın imkansızlığını kabullenmişken, Eren’den gelen bir teklif onu beklemediği bir yere götürecektir.

Yargı dönem finali
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.