Joe Biden’ın torunu Naomi Biden’dan şaşırtan itiraf: Gelinliğim taklittir!

Geçtiğimiz günlerde Peter Neal ile dünyaevine giren Joe Biden’ın torunu Naomi Biden’ın giydiği gelinlikteki ayrıntı herkesi şaşırdı. Grace Kelly …

24.11.2022
52
Joe Biden’ın torunu Naomi Biden’dan şaşırtan itiraf: Gelinliğim taklittir!

Geçtiğimiz günlerde Peter Neal ile dünyaevine giren Joe Biden’ın torunu Naomi Biden’ın giydiği gelinlikteki ayrıntı herkesi şaşırdı. Grace Kelly’nin yıllar evvel giydiği gelinliğe çok benzeyen bir gelinlik tercih eden Biden, Vogue mecmuasına itirafta bulundu.

ABD Lideri Joe Biden ile eşi Jill Biden‘ın 28 yaşındaki torunu Naomi Biden, 19 Kasım’da Beyaz Saray’da düzenlenen görkemli bir merasimle Peter Neal ile nikah masasına oturdu. Sade ve duru hoşluğuyla yıldız üzere parlayan Naomi’nin tercih ettiği gelinlik ise dikkatlerden kaçmadı. Hollywood yıldızıyken bir anda Monaco Prensi Rainier ile 1956 yılında evlenen Grace Kelly‘nin gelinliğine çok benzeyen Naomi’nin gelinliği dünya basınında büyük yankı uyandırdı. 

Naomi Biden gelinliği

Yıllar içerisinde birçok genç kızın hayalini süsleyen Grace Kelly’nin gelinliği hakkında Vogue mecmuasına konuşan Biden, “Her küçük kız üzere benim de başımın içinde bir imaj vardı. O da sevdiğim, Grace Kelly’nin gelinliğiydi” tabirlerini kullandı. Grece Kellly’nin gelinliğine emsal bir gelinlik tercih eden Biden, en memnun gününde bu türlü bir seçim yapmaktan hoşnut olduğunu lisana getirdi. 

Grace Kelly gelinliği

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bu sistem hayat kurtarıyor! Zelzeleye karşı binalarda…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.