Hülya Şenkul vefat etti! Ünlü sanatçı son seyahatine uğurlandı

Türkiye’nin değerli kelam muharrirlerinden Bursalı sanatçı Hülya Şenkul, sevenlerine veda etti. 5 ay evvel geçirdiği kaza nedeniyle tedavi …

25.11.2022
205
Hülya Şenkul vefat etti! Ünlü sanatçı son seyahatine uğurlandı

Türkiye’nin değerli kelam muharrirlerinden Bursalı sanatçı Hülya Şenkul, sevenlerine veda etti. 5 ay evvel geçirdiği kaza nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını yitiren Şenkul, evvelki gün son yolcuğuna uğurlandı.

Birçok sanatkardan dinlediğimiz müziklerin kelam muharriri ve bestekarı Hülya Şenkul, hayata gözlerin yumdu. 5 ay evvel geçirdiği kaza sonra tedavi altına alınan Şenkul’un vefatı ailesini ve tüm sevenlerini yasa boğdu. Sanatçı, dün son seyahatine uğurlandı.

Hülya Şenkul vefat etti

SON SEYAHATİNE UĞURLANDI

Aslen Orhangazi’ye bağlı Narlıcalı olan ve İstanbul’da yaşayan sanatçı, kelam ve beste müellifi ve birebir vakitte şair olan Hülya Şenkul bir çok ünlü sanatkara yazdığı müzik kelamları ile tanındı.

5 ay evvel bir trafik kazası geçiren Hülya Şenkul, hastanede tedavi görüyordu. Lakin, ünlü isim tüm müdahalelere karşın hayatını yitirdi.

Hülya Şenkul dün ikindi vakti Orhangazi’de Gazi Orhanbey Mescidinde kılınan cenaze namazının akabinde son seyahatine uğurlandı. Şenkul’un cenaze merasimine ailesi ve sanatçı dostları iştirak sağladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sosyal medya fenomeni “Sipsecmel”in kızının pankek ile imtihanı!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.