Hıncal Uluç, 83 yaşında hayatını kaybetti!

83 yaşındaki duayen gazeteci Hıncal Uluç sıhhat sorunu nedeniyle rahatsızlanarak, ağır bakıma kaldırılmıştı. Hıncal Uluç 83 yaşında hayatını …

21.11.2022
134
Hıncal Uluç, 83 yaşında hayatını kaybetti!

83 yaşındaki duayen gazeteci Hıncal Uluç sıhhat sorunu nedeniyle rahatsızlanarak, ağır bakıma kaldırılmıştı. Hıncal Uluç 83 yaşında hayatını yitirdi.

8 Temmuz günü bedenindeki tek böbreği de iflas eden ünlü gazeteci Hıncal Uluç ağır bakıma alınmıştı. Bir müddettir ağır bakımda tedavi altında olan Hıncal Uluç entübe edilince sevenlerini üzmüştü.

Hıncal Uluç

Türkiye’nin değerli spor muharrirlerinden biri olan gazeteci Hıncal Uluç, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede 83 yaşında hayatını kaybetti. İki böbreğini de kaybeden Hıncal Uluç, kan zehirlenmesi sebebiyle tedavi altına alınırken bir müddet evvel kalçasını kırmış ve by-pass ameliyatı olmuştu. Şimdiye kadar 10’a yakın ameliyat geçiren Hıncal Uluç, bir müddettir İstanbul’da özel bir hastanede tedavi görüyordu.

ERDOĞAN’DAN TAZİYE MESAJI

Cumhurbaşkanı Erdoğan da toplumsal medya hesabından paylaştığı iletisinde, “Vefatını hüzünle öğrendiğim, basın dünyamızın değerli isimlerinden gazeteci, müellif ve yorumcu Sayın Hıncal Uluç’a Allah’tan rahmet, yakınlarına, sevenlerine, okurlarına ve medya topluluğumuza başsağlığı diliyorum” tabirlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

TV100’ün haberine nazaran, tedavisine ağır bakımda devam edilen Hıncal Uluç’un enfeksiyon kıymetlerinin düştüğü ve ciğerlerinin de toparlandığı öğrenildi. Usta haberci hakkında, enfeksiyon kıymetlerinin düşmesinin nedeniyle karnından besleneceği söylenmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

15 Temmuz’un yıl dönümünde İçişleri Bakanı Soylu ve Uğur Işılak tıpkı sahnede!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.