Hazal Kaya kızının ismini açıkladı! Doğumu Türkiye’de…

Beş aylık gebe olan Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde marka yüzü olduğu bir giysi firmasının yeni dönem tanıtımı için bir ortaya geldi …

06.10.2022
157
Hazal Kaya kızının ismini açıkladı! Doğumu Türkiye’de…

Beş aylık gebe olan Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde marka yüzü olduğu bir giysi firmasının yeni dönem tanıtımı için bir ortaya geldi. Objektiflere poz veren Kaya, doğumunun Türkiye’de gerçekleşeceğini söyledi. Israrlar üzerine kızlarına vereceği ikinci ismini de açıkladı.

İkinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde bir giysi firmasının yüzü olmuştu. Markanın lansmanında uzunluk gösteren Hazal kaya firması hakkında açıklamalarda bulundu.

Firmanın geri dönüşüm kumaşları kullandığını söyleyip, pak bir dünya için sürdürülebilirliğin ehemmiyetini vurgulayan Hazal Kaya, “Sürdürülebilirlik öyküsü değerli benim için. Görmüşsünüzdür yıllardır pek çok ayakkabıyı, ceketi, montu üst üste giyerim, yıllarca giymekten sıkılmam. İnsanların bunu görmesi de memnun ediyor zira sürdürülebilirlik hepimizin kederi olmalı” dedi.

hazal kaya marka yüzü olduğu lansmandan

“ARTI BİRLE SETE GİDİYORUM”

Muhabirlerin başarılı oyuncuya hamilelik süreci hakkında sorular sordu. Hamilelik sürecini çalışmasına pürüz olmadığını dillendiren Hazal Kaya, “Hamilelik mani olmuyor, artı birle sete gidiyorum. Çalışmak bana güzel geliyor. Çok aklına fikrine güvendiğim arkadaşlarım var, bir de ben kendi fikrimi önemsiyorum. Olabildiğince de objektif olduğumu düşünüyorum. Kendime çıkarımlar yapıyorum. Eleştiririm kendimi, üstüne konuşmayı da severim. O denli bir derdim yok yani” söylemlerinde bulundu.

“KIZ OLACAĞINA EMİNDİM”

32 yaşındaki başarılı oyuncu kız annesi olmanın heyecanlı olduğunu, kızı için tütü ve taçlar bakmaya başladığını söyledi. Kaya, “Enteresan geliyor kız annesi olmak. Zira birincisinde çok emindim erkek olacağına. Bunda da çok kız olacağına emindim. Bu türlü küçük küçük pembe etekler, tütüler ve taçlar bakıyorum. Değişik bir şeymiş. Yakın arkadaşlarım çok heyecanlı ‘Süsleyeceğimiz bir bebek geliyor’ diye. Bakalım neye çevirecekler çocuğu, göreceğiz doğduktan sonra” dedi.

hazal kaya, fikret ali

Dünyaya getirecekleri kızı için kendisinin de ismi olan Leyla’yı verdiklerini söyleyen Kaya, ısrar üzerine ikinci isminin de ‘Süreyya’ olacağını duyurdu. Eski ve klâsik isimlerden hoşlandığını belirten Hazal Kaya kelamlarına şöyle devam etti: 

Fikret’e ‘Ali’ dedik, kıza da ‘Leyla’ deyip benim adımı verdik aslında. İkincisine de bakıyoruz, var bir sevdiğimiz isim. Haydi söyleyeyim, Süreyya olacak; Leyla Süreyya. Çok istediğim bir isimdi. Fikret için de daima ‘Dedelerin ismi mi?’ falan dediler ancak biz bu türlü eski isim seviyoruz aslında. Babyshower yapmıyoruz, isteyen istediğini yapsın. Ben bu türlü kutlamalar, tertipler falan sevmiyorum, hele bu türlü son devirlerde. Fikret’te kalabalıktan boğulmuştum, o vakit nasıl hissedersem o denli yaparım.

hazal kaya ali atay

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Müge Anlı canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü! Eşi hakkında sert sözler

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.