Hakan Ural’dan depremzedelere hakaret eden zihniyete cevap geldi: Aşağılıksınız!

14 Mayıs seçim günü zelzele bölgesinden en fazla oyun iktidara gelmesi muhalif kısımdan kimi isimleri sıkıntıdan çıkardı. Yenilgiyi kabullenemeyen güruhtan kimi isimler depremzedelere karşı hakaret içerikli bildiriler yayımladı. Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural da bu nahoş davranışa kayıtsız kalamayarak toplumsal medya hesabından dikkat çeken açıklamalara yer verdi.

17.05.2023
130
Hakan Ural’dan depremzedelere hakaret eden zihniyete cevap geldi: Aşağılıksınız!

14 Mayıs seçim günü zelzele bölgesinden en fazla oyun iktidara gelmesi muhalif kesitten kimi isimleri zahmetten çıkardı. Yenilgiyi kabullenemeyen güruhtan birtakım isimler depremzedelere karşı hakaret içerikli bildiriler yayımladı. Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural da bu nahoş davranışa kayıtsız kalamayarak toplumsal medya hesabından dikkat çeken açıklamalara yer verdi.

Cumhuriyet tarihin en çekişmeli oylaması 14 Mayıs’ta gerçekleşti. Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın galip geldiği bu seçimde zelzele bölgesinden fazla oy alması, kimi isimler tarafından hazmedilemedi. Depremzedeler, Millet İttifakı zihniyetinin hakaretlerine maruz kaldı; nefret telaffuzlarıyla amaç gösterildi. Toplumsal medya hesabından sık sık siyasi paylaşımlar yapan oyuncu ve sunucu Hakan Ural, kelam konusu depremzedelere yapılan hakaretlere karşı sessiz kalmadı.

Hakan Ural

“AŞAĞILIKSINIZ”

Deprem bölgesinde oy tercihleri nedeniyle oradaki vatandaşları tenkitleri ve hakaret yağdıranlara Hakan Ural, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Bu ortada sarsıntı bölgesindeki tanımı mümkün olmayan acılara maruz kalmış insanlarımızı  oy tercihleri nedeni ile eleştiren aşağılayan hakaret edenler siz asla insan değilsiniz. İşte bu aşağılık insanlıktan çıkmış her şeyi kendi çıkarı kazanımı doğrusu üzerinden yorumlama hastalığı yüzünden mutasyona uğramış mahlukata dönüşmüşsünüz… Beşerler ailelerini kaybetmiş mal mülk geleceğini ve bu acı ile de yaşamak zorunda sen kimsin bu insanların oy tercihini sorguluyorsun! Kendi siyasetçine kabahat bulsana, nasıl bu insanlara derman deva umut olamadınız diye! Orada 7/24 devlet vardı başını kaldıran yalnızca devleti gördü ve çok şahsiyetli insanlarmış ki karakterli tercih yapmışlar… Bakın görün ikinci tıpta sizi daha da delirtecek oranlar çıkacak …Aşağılıksınız… bunu depremzedeleri oy tercihleri nedeni ile aşağılayanlara söylüyorum .”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sinan Albayrak seçim sonrası depremzedeleri maksat alan kirli zihniyete ateş püskürdü!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.