Gözü pek aşık Pınar Altuğ! Yağmur Atacan’ın ismini bedenine kazıttı

Bir müddettir ekranlardan uzak bir yaşantı sürdüren oyuncu Pınar Altuğ, toplumsal medya hesabından yaptığı son paylaşımla hayranlarını şaşırttı. Eşi Yağmur Atacan’ın ismini dövme yaptıran Altuğ, cesaretli atağıyla aşkını konuşturdu.

02.01.2023
127
Gözü pek aşık Pınar Altuğ! Yağmur Atacan’ın ismini bedenine kazıttı

Bir müddettir ekranlardan uzak bir yaşantı sürdüren oyuncu Pınar Altuğ, toplumsal medya hesabından yaptığı son paylaşımla hayranlarını şaşırttı. Eşi Yağmur Atacan’ın ismini dövme yaptıran Altuğ, yiğit atağıyla aşkını konuşturdu.

2008 yılında meslektaşı Yağmur Atacan ile nikah masasına oturan oyuncu Pınar Altuğ, 2009 yılında kızı Su‘nun doğumuyla annelik sevinci yaşamıştı. Keyifli birliktelikleriyle magazin dünyasının örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, sık sık toplumsal medya hesaplarından birbirlerine olan aşklarını haykırıyorlar. 

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

Her fırsatta eşine olan sevgisini lisana getiren Altuğ, son atılımıyla yüreğini konuşturdu. Eşinin ismini koluna kazıtan ünlü oyuncu, melek kanatlarıyla çevrili “Yağmur” yazan dövmesini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü oyuncunun bir ömür uzunluğu mutluluğa “evet” dediği eşinin ismini koluna yazdırması toplumsal medyaya damga vurdu. 

Pınar Altuğ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sefo yaptığı hareketle gönülleri yeniden fethetti! Lider seçilen öğrencinin…

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.