Eşi Korhan Saygıner vatandaşlıktan çıkarılmıştı! Zuhal Topal tatillere doyamadı

Yıllardır ekranların sevilen yüzü Zuhal Topal, bu yıl tatillere doyamadı. Programdan fırsat bulduğu her boşlukta yurt dışı tatilleri yapan Zuhal …

26.11.2022
203
Eşi Korhan Saygıner vatandaşlıktan çıkarılmıştı! Zuhal Topal tatillere doyamadı

Yıllardır ekranların sevilen yüzü Zuhal Topal, bu yıl tatillere doyamadı. Programdan fırsat bulduğu her boşlukta yurt dışı tatilleri yapan Zuhal Topal o anları toplumsal medya hesabından yayınladı.

Yeni dönemde TV8 ekranlarında yer alan Yemekteyiz programının ünlü sunucusu Zuhal Topal’in eşi Korhan Saygıner 2018 yılında Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Bakanlar Şurası, 1200 kişilik vatandaşlık listesinde yaptığı kıymetlendirme ile 175 bireyle bir arada vatandaşlıktan çıkarılmıştı. 

Zuhal Topal ve eşi

Zuhal Topal’ın müzisyen olan ve Kıbrıs’da her hafta konserler veren eşi Korhan Saygıner’in de vatandaşlıktan çıkarıldığı bu kararın akabinde çift gündemden bir türlü düşmüyor. 

Zuhal Topal ve ailesi

ZUHAL TOPAL VE EŞİ YİNE TATİLE ÇIKTILAR!

Zuhal Topal Yemekteyiz yarışından fırsat bulduğu anlarda eşi ve kızı ile tatile çıktı. Fransa’nın başşehri Paris’e tatile giden Zuhal Topal, Korhan Saygıner ve kızları Lina ile yaşadıkları keyifli anları toplumsal medyadan paylaştı.

Zuhal Topal e ailesi
ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.