Emine Erdoğan Milletlerarası Etraf Forumu’na katıldı!

Anadolu Ajansı, “Çevre ve iklim krizlerinin anlatısını tekrar şekillendirmek” temalı Memleketler arası Etraf forumu düzenledi. Programa iştirak …

21.10.2022
264
Emine Erdoğan Milletlerarası Etraf Forumu’na katıldı!

Anadolu Ajansı, “Çevre ve iklim krizlerinin anlatısını tekrar şekillendirmek” temalı Memleketler arası Etraf forumu düzenledi. Programa iştirak sağlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Anadolu Ajansı’na teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, iklim krizi ve çevre  konularındaki farkındalığı artırma gayesi doğrultusunda “Çevre ve iklim krizlerinin anlatısını yine şekillendirmek” ana temasıyla Etraf Forumu düzenleyen Anadolu Ajansına teşekkür etti.

Erdoğan, toplumsal medya hesabından programa dair paylaşımda bulundu.

Emine Erdoğan

“İNSANLIĞIN ORTAK MESELESİ”

Erdoğan paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

Emine Erdoğan programa dair paylaşım yaptı

“Anadolu Ajansı’nın medya ve etraf bağına ayna tutan Memleketler arası Etraf Forumu’na katıldım. İnsanlığın ortak sorunu iklim krizinde medyaya büyük bir sorumluluk düşüyor. Medya kuruluşları aracılığıyla etrafa dair global bir lisan oluşturulmasını çok önemsiyorum.”

Emine Erdoğan Anadolu Ajansına teşekkür etti

TEŞEKKÜR ETTİ

Emine Erdoğanın paylaşımı

Ayrıca Erdoğan, Etraf Editörlüğü ünitesini hayata geçiren Anadolu Ajansı için “Hem klâsik hem de yeni medyanın etraf problemlerini merkeze alan içeriklere daha fazla ağırlaşması gerektiğine inanıyorum. Bu şuurla, yakın vakitte Etraf Editörlüğü ünitesi @AA_Yesilhat’ı hayata geçiren @anadoluajansi ailesine bu manalı program için teşekkür ediyorum” dedi.

Emine Erdoğan Memleketler arası Etraf Forumuna katıldı

Emine Erdoğan Milletlerarası Etraf Forumunda Anadolu Ajansına teşekkür etti
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.