Efsane Kasım’da alınması gereken hoşluk eserleri

Koca bir yılı daha bitirirken, yeni yıl ile birçok esere artırım gelecek korkusu ve paniği yaşamaya başladık. Bu kasım indirimleri herkese …

21.11.2022
203
Efsane Kasım’da alınması gereken hoşluk eserleri

Koca bir yılı daha bitirirken, yeni yıl ile birçok esere artırım gelecek korkusu ve paniği yaşamaya başladık. Bu kasım indirimleri herkese alması gerekenleri daha uygun fiyata getirebilecekleri bir fırsat sunuyor. Bugünkü yazımızda “Efsane Kasım”da alınması gereken hoşluk eserlerini bulabilirsiniz.

Tüm yılın en avantajlı devri nihayet geldi. Kasım ayı “Efsane Kasım” adıyla anılan ve pek çok eserde o güne kadar görülmemiş indirimlerin uygulandığı bir devir. Gereksiniminiz olan pek çok eserde görülmemiş kampanyaların yapıldığı kasım ayı indirimleri ile pek çok eseri bütçenize uygun bir biçimde satın alabilirsiniz. Tüm dünyada elektronikten giysiye kadar aklınıza gelecek pek çok kategoride binlerce eserin tıpkı anda belirli bir müddetle indirime girdiğini düşünmek bile epeyce heyecan verici. Tüm dünyanın bütün bir yıl boyunca beklediği kasım ayı indirimlerinde aylardır beklediğiniz hoşluk eserleri de büyük bir avantaja dönüşüyor. Bu ayda almak istediğiniz hoşluk ve bakım eserlerine kesinlikle fırsat vermelisiniz. Pekala Kasım ayı indirimlerinden hangi hoşluk ve cilt bakım eserleri alınmalıdır?

  • 1- FOREO ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası %40 indirim / 2.554,30 TL

FOREO’da Efsane Kasım’a özel %40’a varan indirimler bulunuyor. Normal fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen FOREO ISSA ™️ 3 hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi lisan ve yanak bölgelerini tesirli ve nazik bir halde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Manuel diş fırçaları ise uzun müddettir kullanılıyor. Uyarıcı ses ve titreşimlere sahip olmadıkları için yanak içleri ve diş etlerine uygulanan yanlış baskı nedeniyle kanamalara hatta açık yaralara neden olabiliyor.  

FOREO ​ISSA™️ 3  patentli Sonik Titreşim teknolojisiyle güçlendirilmiş, tek bir USB şarjı ile 365 güne kadar dayanarak vakitten, güçten ve daima şarj etme zahmetinden tasarruf etmenizi sağlar. Eserle ilgili ayrıntılı bilgi için kesinlikle tıklayın:

  • 2- Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör / Epilasyon 10054674 /  2,899 TL

Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör aleti kasım ayı indirimlerinde %30’a kadar varan bir fırsat sunuyor. ylerin yoğunluğu bireyden bireye nazaran değişse de herkeste bulunur ve beşerler tarafından pek sevilmez. Tüylerin çıktığı kısımlar cinsiyete nazaran farklılık gösterse de, bedenin pek çok yerinde varlıklarını sürdürürler. Tüyler, alındıktan muhakkak bir vakit sonra tekrar çıkar. 

  • 3- Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici 8819101600 / 424,00 TL

Saçlarınız form almakta inatçıysa çoklukla en yeterli saç şekillendirici makineler tavsiye ediilir fakat bu makinelerin hepsi size uygun olmayabilir.  Hayatınızı kolaylaştıracak ve süratlice hazırlanmanızı sağlayacak en güzel saç şekillendirici Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici kasım ayı indirimlerinde kesinlikle almanız gerekenler ortasında. Grundig Botanika İyonik Saç Düzleştirici, sizi vakit kaybından kurtaracak pratik, kablosuz saç düzleştiricileri ortasında yer alıyor. Lavanta yağlı seramik kaplamadan üretilen düzleştirici, uygulama sırasında saça nemini kaybettirmeden pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.