Ebru Şahin’in yeni projesi muhakkak oldu! Sinemadaki partnerini duyanlar ‘Çok uyumsuzlar’ diyerek…

Cedi Osman ile dünyaevine giren ünlü oyuncu Ebru Şahin’in oynayacağı yeni projesi belirli oldu. Şahini, yeni projesi Centilmen için kamera …

13.11.2022
47
Ebru Şahin’in yeni projesi muhakkak oldu! Sinemadaki partnerini duyanlar ‘Çok uyumsuzlar’ diyerek…

Cedi Osman ile dünyaevine giren ünlü oyuncu Ebru Şahin’in oynayacağı yeni projesi belirli oldu. Şahini, yeni projesi Centilmen için kamera karşısına geçecek. Ünlü oyuncunun sinemadaki partnerini duyanlar çok uyumsuzlar diyerek sitem etti.

Hercai dizisiyle yıldızı parlayan Ebru Şahin, bütün yaz eşi Cedi Osman ile tatil yaptı. Yavaş yavaş ekranlara dönmeye hazırlanan hoş oyuncu Ebru Şahin Netflix için çekilecek Centilmen sineması için el sıkıştı. Şahin’in partnerinin ise epeyce seçici olan Çağatay Ulusoy olacağı sav edildi.

Ebru Şahin Centilmen filmi

PARTNERİ MUHAKKAK OLDU!

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; Hercai ve Destan dizileriyle tanınan Ebru Şahin’in sinemada Çağatay Ulusoy’la partner olacağı ortaya çıktı.

Çağatay Ulusoy Centilmen filmi

“ÇOK UYUMSUZLAR”

İkinin partner olmasına dair toplumsal medyada “Çok uyumsuz ikili”, “Olmaz bu ikili” yorumları yapıldı.

Onur Bilgetay’ın yöneteceği, Deniz Madanoğlu’nun ise yazdığı sinemada arkadaşıyla birlikte jigololuk yapan bir adamın bir genç kıza aşık olmasıyla değişen hayatı tesirli bir lisanla anlatılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak Devlet lideri üzere ağırlandı!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.