Duy Beni’nin Ekim’inden derin göğüs dekolteli paylaşım! Instagram’ı yıktı geçti!

Başrollerini Caner Topçu, Berk Hakman, Helin Kandemir üzere isimlerle paylaştığı Duy Beni dizisiyle ününe ün katan genç oyuncu Rabia Soytürk …

14.10.2022
93
Duy Beni’nin Ekim’inden derin göğüs dekolteli paylaşım! Instagram’ı yıktı geçti!

Başrollerini Caner Topçu, Berk Hakman, Helin Kandemir üzere isimlerle paylaştığı Duy Beni dizisiyle ününe ün katan genç oyuncu Rabia Soytürk, savlı elbisesiyle toplumsal medyaya damga vurdu. Derin göğüs dekolteli pozunu paylaşan Rabia Soytürk’e, kısa müddette 300 bine yakın beğeni geldi.

‘Resmen ateş ediyorsunuz”

Gecelerde eğlenen Rabia Soytürk’e rol arkadaşı Meltem Akçöl ve Baba dizisinin yıldızı Buse Meral eşlik etti. Rabia Soytürk’ün paylaşımına ”Bütün hoşlar bir arada” ve ”Resmen ateş ediyorsunuz” üzere övgü dolu yorumlar yapıldı.

Sefo ile aşk yaşıyor iddiası

Rabia Soytürk’ün ismi, ünlü müzikçi Sefo ile aşk dedikodularına karışmıştı. Argümanlar hakkında suskunluğunu bozan Soytürk, bir sevgilisi olduğunu lakin bu kişinin Sefo olmadığını söylemişti.

Öte yandan Rabia Soytürk, bir devir Benim Adım Melek dizisindeki partneri Mustafa Mert Koç ile uzun soluklu bir aşk yaşamıştı.

Rabia Soytürk kimdir?

11 Mart 1996 tarihinde doğan 26 yaşındaki Rabia Soytürk, Sıhhat Koleji hemşirelik kısmı mezunudur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. Birinci sefer Şahsiyet dizisinde Süveyda karakterini canlandırarak Haluk Bilginer ve Cansu Dere ile çalışma fırsatı yakaladı. Nereli olduğu bilinmeyen Soytürk, Gülperi dizisi ve Özgür Dünya sineması takımında yer aldı. Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterine hayat verdi.

Balık burcu olan Rabia Soytürk, 1,66 cm boya ve 52 kg tartıya sahiptir.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.