Demet Akalın’dan şoke eden itiraf! “Çok param kalmıştı o yüzden”

Bir devir küs olan Demet Akalın ile Ece Erken, Etilerde kadrajlara takıldı. Geçtiğimiz aylarda Ece Erkenin eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun vefat …

20.10.2022
67
Demet Akalın’dan şoke eden itiraf! “Çok param kalmıştı o yüzden”

Bir devir küs olan Demet Akalın ile Ece Erken, Etilerde kadrajlara takıldı. Geçtiğimiz aylarda Ece Erkenin eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun vefat etmesi üzerine toplumsal medyadan Erken’e taziyelerde bulunmuştu. İkili Etilerde bir yer çıkısı sonrası kadrajlara takıldı. Akalın, Sevinç Erberk’in hakkında “Çok param kalmıştı o yüzden” sözlerini kullandı.

Sosyal medyayı faal olarak kullanan Demet Akalın geçtiğimiz aylarda hayat arkadaşını kaybeden Ece Erken’e  “Çok üzgünüm. Başın sağ olsun. Diyecek bir şey bulamıyorum.” iletisi atmıştı. Bu bildirinin üzerine ikili ortalarındaki buzları eritmişti. Evvelki günlerde Etiler’de yemek yemek ve tatil planı yapmak için buluşan ikili, yer çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Demet Akalın, Miss Turkey 2022 müsabakasında üçüncülük tacını takan eski Türkiye güzeli Selin Erberk Gurdikyan’a “Ne kadar ayıp oldu! Aslında ne hoşmuş o kız” dedi.

demet akalın ve ece erken

“BİR FOTOĞRAFINDA ÇABUCAK CEZAYI KESTİM”

Türkiye hoşu Sevinç Erberk’in kızı Selin Erberk Gurdikyan’ın torpil ile dereceye girdiğini argüman etmişti. Bu kelamını geri alan müzikçi, yanılgı yaptığını belirterek, cezayı Sevinç Erberk’e kesti. Demet Akalın, Ne kadar ayıp oldu! Aslında ne hoşmuş o kız. Bir tek fotoğraftan çabucak cezasını kestim” dedi.

Neşe Erberk ve kızı Selin Erberk Gurdikyan

“ÇOK PARAM KALMIŞTI”

Ünlü popcu, Sevinç Erberk ile iş yaptığı devirlerde parasını alamadığını lisana getirdi. Bu yüzden kızı hakkında yorum yaptığını dillendiren Akalın, “Neşe Erberk’te çok param kalmıştı o yüzden. Neşeciğim uygun günler saygılar” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİEO;

Seda Erdim toplumsal medya akımına uydu!

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.