Cannes Sinema Şenliği’ndeki şekliyle tenkitlere maruz kaldı! Merve Dizdar o yorumlara…

Sinema galası için Cannes Sinema Şenliği’ne giden başarılı oyuncu Merve Dizdar, giydiği kıyafetle takipçilerinin tenkidine maruz kaldı. Merve Dizdar yapılan yorumlara karşılık verdi.

26.05.2023
106
Cannes Sinema Şenliği’ndeki şekliyle tenkitlere maruz kaldı! Merve Dizdar o yorumlara…

Film galası için Cannes Sinema Şenliği’ne giden başarılı oyuncu Merve Dizdar, giydiği kıyafetle takipçilerinin tenkidine maruz kaldı. Merve Dizdar yapılan yorumlara yanıt verdi.

Nuri Bilge Ceylan’ın direktörlüğünü yaptığı ‘Kuru Otlar Üstüne’ sinemasının galası için Fransa’da düzenlenen Cannes Sinema Şenliği giden başarılı oyuncu Merve Dizdar, tercih ettiği kıyafetle takipçilerinin tenkit odağı oldu. Dizdar’ın kıyafetini ‘rüküş’ bulan takipçilerine oyuncudan yanıt gecikmedi. Tenkitleri dikkate almadığını belirten Dizdar, “Aşırı üzülmüşsünüz. Üzülmeyin. Ben çok memnunum.” dedi.

ELEŞTİRİLERE KARŞI MERVE DİZDARDAN YANIT GELDİ!

Yapılan tenkitlere karşı, “Yorumlarınızı okudum. O kadar çok iğrenç, rezil, rüküş, bizi bu türlü mi temsil ettin, berbat bir seçim yazanlar… Çok üzülmüşsünüz. Üzülmeyin. Ben çok memnunum. Bu husus tartışmaya kapalı. Ya beni bu türlü seveceksiniz, kabul edeceksiniz ya da beni sevmeyeceksiniz. Ben bu türlü seviyorum. İçinde o kadar uygun hissediyordum ki bu benim için daha değerli. Küçüklüğümden beri böyleydim. Beni bu türlü kabul edeceksiniz. Öteki işiniz gücünüz vardır. Aşikâr ki bu kıza tesir etmiyor bu.” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kıvanç Tatlıtuğ o soruları cevapsız bıraktı! “Sonra konuşuruz…”​

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.