Can Yaman’ın ukala karşılıkları hayranlarına pes dedirtti

Erkenci Kuş dizisiyle ünlenen oyuncu Can Yaman’ın Instagram hesabı üzerinden takipçilerine verdiği ukalaca cevaplar herkesi şaşırttı. Yaman …

16.07.2022
186
Can Yaman’ın ukala karşılıkları hayranlarına pes dedirtti

Erkenci Kuş dizisiyle ünlenen oyuncu Can Yaman’ın Instagram hesabı üzerinden takipçilerine verdiği ukalaca cevaplar herkesi şaşırttı. Yaman, tenkitlerin gayesi olmaya başladı.

Erkenci Kuş isimli yaz dizisiyle şöhreti elde eden, son devirlerde yaptığı saç tarzıyla de gündemden düşmeyen oyuncu Can Yaman, toplumsal medyada sıkça konuşulmaya başlandı. Takipçilerine güzel yahut makûs fark etmeksizin, sert ve ukalaca karşılıklar veren Yaman, bu nedenle tenkit ve reaksiyon toplamaya başladı.

Yaman’ın verdiği cevaplara birtakım takipçilerinden, ‘Ne kadar ukala cevaplar’, ‘Hiç yakıştıramadım’, ‘Böyle ego görülmedi’ halinde karşılıklar verildi. Yaman, takipçilerine, ‘Zeka Küpü’, ‘Uydurma’ vb. sözlerin yer aldığı karşılıklar veriyor.

Can Yaman, daha evvel Dolunay, Hangimiz Sevmedik ve Gönül İşleri üzere dizilerde de başrol oynamış fakat bu kadar yüksek bir ünü elde edememişti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.