Can Yaman’a büyük kuşatma! Hayranları otel odasının numarasına kadar buldu

Bir müddettir gözlerden uzak olmayı tercih eden Can Yaman’ın izini süren hayranları, ünlü oyuncunun Budapeşte’de bir otelde kaldığını öğrendi …

15.11.2022
52
Can Yaman’a büyük kuşatma! Hayranları otel odasının numarasına kadar buldu

Bir müddettir gözlerden uzak olmayı tercih eden Can Yaman’ın izini süren hayranları, ünlü oyuncunun Budapeşte’de bir otelde kaldığını öğrendi. Oteli kuşatan hayranlar Yaman’ı görmek için adeta yarışa girdi.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile başrollerini paylaştığı “Erkenci Kuş” dizisiyle yıldızı parlayan ve akabinde ünü ülke hudutlarını aşan Can Yaman, bilhassa İtalya’da geniş bir hayran kitlesine sahip. Yeni dizisi “Viola Come Vilayet Mare” ile İtalya’da reyting rekorları kıran Yaman, şu sıralar Budapeşte’de Disney Plus için çekilecek olan “El Turco” dizisinin hazırlıklarını sürdürüyor. 

Can Yaman

Meslek hayatına sürat veren Yaman’ın bir müddettir etrafta görünmemesi hayranlarını endişelendirdi. Hayranlar adeta bir casus üzere ünlü aktörün peşine düştü ve sonunda Budapeşte’de konakladığı otelin ismini ve oda numarasını öğrenmeyi başardılar. Otelin isminin ifşa olmasıyla Budapeşte’deki Matild Palace‘ın telefonları kilitlendi. Yaman’ı görmek için otele akın eden hayranlar otel çalışanlarına güçlü dakikalar yaşattı. 

Matild Palace

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Devlet lideri üzere ağırlandı!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.