Büşra Pekin de Seda Sayan’ın filtesinden nasibini aldı!

Müzisyen Çağlar Ökten ile evlendikten sonra gündemden düşmeyen müzikçi Seda Sayan, evvelki gün katıldığı bir düğünde Büşra Pekin ile bir ortaya …

13.11.2022
53
Büşra Pekin de Seda Sayan’ın filtesinden nasibini aldı!

Müzisyen Çağlar Ökten ile evlendikten sonra gündemden düşmeyen müzikçi Seda Sayan, evvelki gün katıldığı bir düğünde Büşra Pekin ile bir ortaya geldi. Müzikçinin ünlü oyuncu ile çekildiği fotoğraflar toplumsal medyada olay oldu. Pekin de müzikçinin filtresinden nasibini aldı.

Çağlar Ökten ile oğlu Oğulcan’ın onaylamadığı bir evliliğe imza atan Seda Sayan mesleğinin yanı sıra özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Üst üste geçirdiği estetik operasyonlarla eşiyle ortasındaki yaş farkına meydan okuyan müzikçi, toplumsal medyada paylaştığı fotoğraflarındaki filtresiyle alay konusu olmuştu. Ünlü ismin bu filtresi toplumsal medya kullanıcılarına “Estetik operasyonları da yetmedi” yorumlarını yaptırmıştı.

Birkaç meslektaşıyla fotoğraf çekilirken filtre kullanan Sayan, oyuncu Büşra Pekin’e de bu anın keyfini yaşattı.

Büşra Pekin

“SEDA ABLAMIN FİLTRESİ NASİP OLDU ŞÜKÜR”

Seda Sayan’ın filtresiyle adeta tanınmaz hale gelen Pekin, o anlara dair çekilen kareyi toplumsal medya hesabından paylaşarak, “Seda ablamın filtresi nasip oldu şükür. Seni seviyorum” tabirlerini kullandı.

Büşra Pekin de Seda Sayanın filtresinden nasibini aldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Öz amcasından Berdan Mardini’ye büyük suçlama! “Beni öldürmek istiyor”

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.