Burcu Esmersoy boşanma kararından sonra birinci işi…

Hoş sunucu Burcu Esmersoy ile eşi Berk Suyabatmaz çiftinin boşanacakları katılaştı. Esmersoy boşanma kararından sonra konut bakmaya başladı …

27.07.2022
180
Burcu Esmersoy boşanma kararından sonra birinci işi…

Hoş sunucu Burcu Esmersoy ile eşi Berk Suyabatmaz çiftinin boşanacakları katılaştı. Esmersoy boşanma kararından sonra konut bakmaya başladı.

Magazin gündeminde bir müddettir anlaşamadıkları için boşanacakları konuşulan sunucu Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz’ın mutabakatlı boşanacakları öğrenildi. Geçtiğimiz gün AVM’de görüntülenen Burcu Esmersoy, “Eşinizden boşanacağınız söyleniyor, bağınız neden bitti” sorusuna “Cevap vermek istemiyorum” açıklamasında bulundu.

Boşanma kararı katılaştıktan sonra Esmersoy, Habertürk muharrirlerinden Esin Övet’e “Ben öbür bir bayanı hiç hissetmedim Esin. Diğer bir erkek kelam konusu bile olamaz. Çocuk sıkıntısı hiç tartışma mevzumuz olmadı. Yani özcesi bunların hiç biri değil Esin olmadı, yürümedi. Birbirimizi yıpratmaya gerek yok’ dedi” şeklinde açıklamalarda bulunduğu öğrenildi. Haberlerin magazin gündemine bomba üzere düşmesinin akabinde Burcu esmersoy Berk Suyabatmaz ile konutları ayırmaya karar verdi. Esmersoy’un, Sarıyer’de yeni bir daire baktığı öğrenildi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.