Burçin Terzioğlu’ndan korkutan haber! Meskende ayağını…

Ekranların sevilen oyuncusu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz günlerde şanssız bir kaza atlattı. Meskeninin merdiveninde düşen Terzioğlu hayranlarını …

22.11.2022
51
Burçin Terzioğlu’ndan korkutan haber! Meskende ayağını…

Ekranların sevilen oyuncusu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz günlerde şanssız bir kaza atlattı. Meskeninin merdiveninde düşen Terzioğlu hayranlarını korkuttu. Ayağında kırık olan Terzioğlu’nun son durumu nasıl? İşte ayrıntılar…

Yer aldığı birçok üretimde isminden sıklıkla bahsettirmeyi başaran hoş oyuncu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz günlerde bahtsız bir olay yaşayarak hayranlarını korkuttu. Bir müddettir birlikte olduğu spor eğitmeni Umut Duygu’dan evlilik teklifi alan oyuncunun, geçtiğimiz hafta meskeninin merdiveninden düştüğü öğrenildi.

Burçin Terzioğlu

AYAĞINDA ATELLE DAVETE KATILDI

Özellikle yer aldığı Poyraz Karayel isimli dizideki Ayşegül karakteriyle büyük hayran kitlesine oluşan Burçin Terzioğlu, İstinyePark’ta düzenlenen, tanıtım yüzü olduğu markanın paneline katıldı. Konutunun merdiveninden düşen ve ayak parmağı kırılan oyuncu ayağındaki atelle objektiflerin karşısına geçti.

Burçin Terzioğlu yüzü olduğu markanın panel davetinde

EVDE AYAĞINI KIRDI!

Bir hafta evvel meskende merdivende düştüğünü söyleyen Terzioğlu, “Üç hafta bu türlü dolaşacağım” açıklamasını yapan Burçin Terzioğlu, ayrıyeten, “Yakında sete başlayacağım. Her şey ayarlandı, yakında başlıyoruz” tabirlerini kullanarak ayağında küçük bir kırık olduğunu söyledi.

Burçin Terzioğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bergüzar Korel keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.