Bugay ailesinde şok gelişme! Ömer Bugay annesi hakkında konuştu! Babana bir şey olursa seni…

2019 yılında hayatını kaybeden Umur Bugay’ın eşi Ayşe Bugay, geçtiğimiz aylarda oğlu Ömer Bugay’dan şiddet gördüğünü öne sürerek dava açmıştı …

14.11.2022
54
Bugay ailesinde şok gelişme! Ömer Bugay annesi hakkında konuştu! Babana bir şey olursa seni…

2019 yılında hayatını kaybeden Umur Bugay’ın eşi Ayşe Bugay, geçtiğimiz aylarda oğlu Ömer Bugay’dan şiddet gördüğünü öne sürerek dava açmıştı. Bugay ailesinde yaşanan bu gerginliğe şoke eden açıklama ise Ömer Bugay’dan geldi. Hürriyete annesi hakkında açıklamada bulunan Bugay, annesinin hakaret ettiğini ve ‘Babana bir şey olursa seni inim inim inleteceğim’ sözlerini kullanarak şoke eden ayrıntılara yer verdi.

“Bizimkiler”, Hababam Sınıfı” gibi birçok hafızalara kazınan dizisinin senaristliğinin ve yapımcılığını üstlenen merhum Umur Bugay 2019 yılında hayata gözlerini yumdu. Mevtini ardından Ayşe Bugay, oğlu Ömer Bugay’ın şiddetine maruz kaldığını söylemiş ve uzaklaştırma kararı talep etmişti. Açıklamalarda bulunmayan Ömer Bugay ise şoke eden açıklamalarda bulundu.

Umur Bugay

“KORKUNÇ BİR ŞEYLE KARŞI KARŞIYA KALDIM”

Annesinin çocukluğundan beri sevmediğini ileri sünen Bugay, ‘Annem beni çocukluğumdan bu yana sevmedi. Daima hakaret ederdi. ‘Babana bir şey olursa seni inim inim inleteceğim’ kederi. Bunu babama söylediğimde bu kaygımı geçiştirir, ‘O senin annen, neden o denli şeyler yapsın’ kederi. Babamın müdafaa kalkanı ortadan çekildiğinde vahim bir şeyle karşı karşıya kaldım.”

ömer bugay annesi hakkında açıklamalarda bulundu

“BENİ VE GEBE EŞİMİ NE HALE KOYDUĞUNU BİLMİYOR”

”Annemin onu dövdüğüm formundaki kıssalarının hepsi palavra. Kaldı ki ne rapor ne de tabip denetimi var. Annem bunları kelamlı söylediğinde kabul gördü maalesef. Hem beni ortada bıraktı hem de hastalıklı göstermeye çalıştı. O daima konuştu fakat beni ve gebe eşimi ne hale koyduğunu kimse bilmiyor.”

Ömer Bugay, 2003 yılında kendisine ‘manik depresif’ teşhisi kondugunu söyledi.

BANA HASTANEDE YAŞATTIKLARINI UNUTAMIYORUM”

Geçmişte alkol sorunu olduğunu ve tedavi gördüğünü söyleyen Ömer Bugay, “Bana hastanede yaşattıklarını unutamıyorum. Gece yarısı iki hasta bakıcı beni en ağır hastaların tedavi gördüğü kapalı kısma nam-ı başka tımarhaneye tıktı. Bunu yapma buyruğunu verenin annem olduğunu sabah babam gelip beni çıkardığında öğrendim.”

“EŞİMLE HAYAT GAYRETİ VERİYORUZ”
 
Anlatacak çok şeyin olduğunu ama tüzel sürecin devam ettiğini söyleyen Ömer Bugay, annesi hakkındaki argümanlarına son olarak şu sözlerle cevap verdi: Ben Bebek’teki meskenden çıkarıldım. Çaresiz olduğum için gebe eşim Fidan’la Lüleburgaz’da bir tanıdığımızın yanına geldik. Artık burada hayat çabası veriyoruz. Annem, kız kardeşim Zeynep’le birlik oldu. Benim sefil olup ayaklarına gitmemi bekliyorlar.”
 
Ayşe bugay
 
İLGİNİZ ÇEKEBİLECEK VİDEO;
 
Alzheimer olduğu söylenmişti! Muazzez Abacı’dan sürpriz görüntü…​ 
 
ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.