Azerbaycan’dan İstanbul’a oy kullanmaya geldi! 15 bin TL’yi gözden çıkardı

Azerbaycan’dan İstanbul’a oy kullanmaya gelen kişi seyahat için 15 bin TL ödediğini söz ederek, herkesi oyunu kullanmak için sandığa davet etti.

29.05.2023
113
Azerbaycan’dan İstanbul’a oy kullanmaya geldi! 15 bin TL’yi gözden çıkardı

Azerbaycan’dan İstanbul’a oy kullanmaya gelen kişi seyahat için 15 bin TL ödediğini tabir ederek, herkesi oyunu kullanmak için sandığa davet etti.

Cumhurbaşkanlığı 2. çeşit seçimleri için oy kullanma süreci başladı. İstanbul Sultanbeyli’de Hatice Türkeri isimli bir vatandaş ise oyunu kullanmak için Azerbaycan’dan İstanbul’a geldi. Seyahat için 15 bin TL ödediğini belirten Türkeli, herkesi oyunu kullanmak için sandığa davet etti.

Hatice Türkeri, “10 gün evvel ben Azerbaycan’a gittim Azerbaycan’da işlerim var çalışıyordum. Bu perşembe geri dönmem lazımdı fakat bir oy bir oydur dedim 15 bin TL vererek Türkiye’ye tekrar geri döndüm. En kısa vakitte tekrar biletimi alıp Azerbaycan’a dönüp işlerimi halledip tekrar perşembe günü ülkeye geri döneceğim. Herkesin oy kullanmaya davet ediyorum ben 15 bin TL bedel ödeyerek buraya geldim. Herkes konutundan çıkıp lütfen oyuna sahip çıksın” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.