Atilla Taş’tan reaksiyon çeken paylaşım! “İki oy kardayız arkadaşlar”

Müzikçi Atilla Taş toplumsal medya hesabından 14 mayıs seçim öncesi yaptığı paylaşımla reaksiyon topladı. Daha evvel yaptığı provakatör paylaşımlarla tanınan Taş, “İki oy kardayız arkadaşlar” diyerek skandal bir paylaşıma imza attı.

14.05.2023
118
Atilla Taş’tan reaksiyon çeken paylaşım! “İki oy kardayız arkadaşlar”

Şarkıcı Atilla Taş toplumsal medya hesabından 14 mayıs seçim öncesi yaptığı paylaşımla reaksiyon topladı. Daha evvel yaptığı provakatör paylaşımlarla tanınan Taş, “İki oy kardayız arkadaşlar” diyerek skandal bir paylaşıma imza attı.

14 Mayıs seçimlerine sayılı saatler kala Ham Çökelek müziğiyle tanınan Atilla Taş skandal bir paylaşıma imza attı. CHP yandaşı olarak tanınan Taş, toplumsal medyada kimi bölümler tarafından Ak Parti tersi yapılan karalamaya takviye verdi.

“İKİ OY KARDAYIZ ARKADAŞLAR”

Atilla Taş, “Dayımla yengem koyu Akp’li. Bana konuk geldiler. Pazar günü de oy kullanmak için de Mersin’e gideceklerdi. Dedim ben alırım biletinizi. Almadım, artık de yer bulamıyorlar. Şu an ikisi bana yan yana küfrediyorlar lakin olsun, iki oy kârdayız arkadaşlar!” paylaşımıyla toplumsal medyada reaksiyon çekti.

İKİNCİ PAYLAŞIMI DA PES DEDİRTTİ!

Taş, devamında ise “Yalnız bi tek şeye çok üzüldüm öz dayım birinci kez bana “P..!” Dedi.” sözlerini kullandı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.