Ateş Kuşları için geri sayım başladı! Ateş Kuşları ne vakit başlıyor?

ATV, Bozdağ Sinema imzalı yeni bir dramayı izleyiciyle buluşturuyor. Oyuncu takımı ve öyküsüyle dikkatleri üzerine çeken Ateş Kuşları, birinci tanıtım fragmanıyla toplumsal medyada gündem oldu. Dizi, kendilerine ‘köksüzler’ diyen beş sokak çocuğunun tehlikelerle dolu hayat çabasını izletecek. Ateş Kuşları için geri sayım başladı. Pekala Ateş Kuşları ne vakit başlıyor?

06.01.2023
161
Ateş Kuşları için geri sayım başladı! Ateş Kuşları ne vakit başlıyor?

ATV, Bozdağ Sinema imzalı yeni bir dramayı izleyiciyle buluşturuyor. Oyuncu takımı ve kıssasıyla dikkatleri üzerine çeken Ateş Kuşları, birinci tanıtım fragmanıyla toplumsal medyada gündem oldu. Dizi, kendilerine ‘köksüzler’ diyen beş sokak çocuğunun tehlikelerle dolu hayat gayretini izletecek. Ateş Kuşları için geri sayım başladı. Pekala Ateş Kuşları ne vakit başlıyor?

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Hande Soral, Görkem Sevindik, İlayda Alişan ve Fazilet Ünlü’nün olduğu ATV’de yayınlanacak olan Ateş Kuşları, Bozdağ Sinema imzasıyla yakında izleyenlerle buluşacak. Birinci tanıtım fragmanıyla heyecanı dorukta yaşatan dizi, konusu ve oyuncu takımıyla şimdiden ağır ilgi gördü.

Sırlarla dolu dizi için yayın tarihi verildi. Ateş Kuşları dizisi 13 Ocak Cuma günü 20.00’de birinci kısmıyla ATV ekranlarında olacak.

Ateş Kuşları dizisi

‘ATEŞ KUŞLARI’ DİZİSİNİN BİRİNCİ TANITIM FRAGMANI

Ateş Kuşları dizisinin konusu

‘ATEŞ KUŞLARI’ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Irmak Erdem’e ilişkin dizinin direktörlüğünü Benal Tairi’nin üstleniyor. ‘Ateş Kuşları’nın oyuncu takımında ise Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Buyruk Çubukçu, Fazilet Ulu, Serkan Ercan, Boncuk Yılmaz, Gonca Cilasun, Lilya İrem Salman, Sedef Akalın, Ozan Ağaç üzere isimler yer alıyor.

Ateş Kuşları dizisinin oyuncu takımında kimler var

‘ATEŞ KUŞLARI’ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Hikaye Riva’da geçiyor;

Riva yakınlarında derme çatma bir işletme: Ateş Kuşları Mola Yeri. Yazın tatilcilere köfte ekmek satıp otomobil yıkama hizmeti veriyorlar, kışın kamyonculara çorba verip lastikçi işletiyorlar. Beş kardeş, gece gündüz çalışıp geçinmeye çalışıyorlar. Ama gerçekte bu aile çok büyük bir sır saklıyor. Çocukluklarından beri bir cinayetin gölgesinde yaşıyorlar, sırlarını ve çok bağlı oldukları ailelerini muhafazaya çalışıyorlar.

Ateş Kuşları dizisi neyi anlatıyor

Onlar aslında kardeş değil, kendilerine Köksüzler diyen beş sokak çocuğu. Kimlikleri bile yok. Onları dilendiren dilenci çetesinin reisinden kaçmışlar, yıllarca sokağı mesken, göğü çatı bilerek hayatta kalmaya çalışmışlar. Ama artık, çok sıkıntı koşullarda kurdukları mütevazı hayatları tehdit altında. Ateş Kuşları, gözbebekleri Gülayşe’lerinin mutluluğuyla tüm ailenin yıkımı ortasında bir seçim yapmak zorundalar…

ATEŞ KUŞLARI DİZİSİ NE VAKİT YAYINLANACAK?

‘Ateş Kuşları’ dizisinin yayın tarihi şimdi açıklanmazken yakında ATV’de izleyenleriyle buluşacağı duyuruldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.