Anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen’in üniversite yıllığı gündem oldu! Oysaki o yıllarda…

7 aylık gebe olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in üniversite yıllarına ilişkin okul yıllığı toplumsal medyada gündem oldu. Yakışıklı …

20.11.2022
55
Anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen’in üniversite yıllığı gündem oldu! Oysaki o yıllarda…

7 aylık gebe olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in üniversite yıllarına ilişkin okul yıllığı toplumsal medyada gündem oldu.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile evli olan oyuncu Fahriye evcen hayatıyla ilgili her şey çok merak ediliyor. Bir oğlu bulunan ve ikinci bebeğine gebe olan fahriye Evcen üniversite yıllarına ilişkin olan okul yıllığı tekrar toplumsal medyada konuşulmaya başlandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!

2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi Tarih kısmından mezun olan Fahriye Evcen, kep merasiminde kız arkadaşlarıyla peş peşe pozlar vermişti. Eğlenceli pozlarıyla dikkat çeken Evcen’in üniversite için hazırlanan yıllığındaki bir ayrıntı dikkat çekmişti.

fahriye evcen eski hali

ARKADAŞLARI BİR ŞEY YAZMADI

Evcen’in başka öğrencilerin yanı sıra okul yıllığında hiçbir arkadaşının yorum yazmaması dikkat çekmişti. Evcen’in boş kalan anı kısmına ise okul tarafından “Arkadaşımıza sıhhat, memnunluk ve muvaffakiyet dolu bir hayat diliyoruz” yazıldı.

fahriye evcen üniversite yılları

O devir oyunculuk mesleğine başlayan Evcen’in ağır iş temposundan ötürü okula gidemediği bu yüzden de pek arkadaşının olmadığı ileri sürüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Somer Şef’ten yarışmacıya sert sözler! “Seninki özgüven değil…”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.