Amerikalı müzikçi Della Miles Türklere ve Türk yemeklerine övgü yağdırdı

Amerikalı müzikçi Della Miles, İzmir’de 2023 gelinlik modellerinin tanıtıldığı bir defilede sahneye çıktı. Miles, aktiflik sonrası basın …

28.11.2022
95
Amerikalı müzikçi Della Miles Türklere ve Türk yemeklerine övgü yağdırdı

Amerikalı müzikçi Della Miles, İzmir’de 2023 gelinlik modellerinin tanıtıldığı bir defilede sahneye çıktı. Miles, aktiflik sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Müzikçi Türklere ve Türk yemeklerine övgüler yağdırdı.

22 Kasım’da İzmir’de düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Ağabeye Giysi Fuarı’nda 2023 gelinlik kreasyonu tanıtıldı. Kesimin büyük ilgi gösterdiği fuara dünyaca ünlü isimler de iştirak sağladı.

16’ncısı düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Ağabeye Giysi Fuarı’nda birbirinden şık gelinlikler defileye damga vurdu. Amerikalı müzikçi Della Miles de sahneye çıktı.

Amerikalı müzikçi Della Miles Türklere övgü yağdırdı

TÜRKLERİ ÖVDÜ

Sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Miles, Türk kızları ve yemekleri hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu. Miles, “Burada çok yetenekli beşerler var, tüm dizayncılar ve kıyafetleri taşıyan modeller çok özel. Bunları yapabilmek için çok farklı bir karaktere sahip olmanız lazım. Ayrıyeten kıyafetler çok ağırdı, kızların çok güçlü olduğunu söylemeliyim” sözlerine imza attı.

Öte yandan müzikçi, Türk yemeklerinden en çok Adana kebabı sevdiğini de belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Alişan’dan kızı Eliz’le eğlenceli video!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.