Alişan’dan düşman çatlatan paylaşım! Buse Varol’la romantik anları…

Alişan ile Buse Varol toplumsal medyayı faal kullanan ünlü çiftler ortasında yerini alıyor. Çocuklarını ve memnun anlarını takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmeyen Alişan’dan düşman çatlatan paylaşım geldi. Buse Varol’la geçen yıl çekildiği romantik anını paylaştı.

03.05.2023
45
Alişan’dan düşman çatlatan paylaşım! Buse Varol’la romantik anları…

Alişan ile Buse Varol toplumsal medyayı faal kullanan ünlü çiftler ortasında yerini alıyor. Çocuklarını ve keyifli anlarını takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmeyen Alişan’dan düşman çatlatan paylaşım geldi. Buse Varol’la geçen yıl çekildiği romantik anını paylaştı.

Şarkılarıyla lisanlara pelesenk olan Alişan, hoş giden evliliğini ve çocuklarıyla olan paylaşımını toplumsal medyada takipçileriyle paylaşmaktan geri durmuyor. Oyuncu Buse Varol ile evli olan Alişan, eşi ile çekildiği eski bir fotoğraf karesini Instagram hesabı üzerinde paylaştı. Görenleri kıskandıran paylaşımı kısa müddette gündem oldu.

Alişan ve ailesi

ALİŞAN’DAN MANALI FOTOĞRAF

1 yıl evvel çekildiği fotoğraf karesini takipçileri ile paylaşan ünlü müzikçi, “Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye, işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım ancak; senin ile bir öteki yaşarım” notunu düşerek paylaştı.

İşte o paylaşım;

Alişan eşi Buse Varol

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sefa Doğanay’dan ‘Antidepresan’ yorumu! Nihat Doğan’dan Seda Sayan’a kadar birçok ünlüyü taklit etti

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.