Ajda Pekkan kardeşinin doğum günün kutladı: “Anne diye sarıldığım…”

Ünlü müzikçi Ajda Pekkan geçtiğimiz gün kardeşi Semiramis Pekkan2ın doğum gününü toplumsal medya hesabından kutladı. Duygusal bir bildiriyle …

01.10.2022
98
Ajda Pekkan kardeşinin doğum günün kutladı: “Anne diye sarıldığım…”

Ünlü müzikçi Ajda Pekkan geçtiğimiz gün kardeşi Semiramis Pekkan2ın doğum gününü toplumsal medya hesabından kutladı. Duygusal bir bildiriyle yayınladığı fotoğraf beğeni yağmuruna tutuldu.

Ünlü müzikçi Ajda Pekkan, geçtiğimiz gün yayınlanan bir fotoğraf karesiyle gündeme oturmuştu. Bursa’da verdiği konser sonrası oyuncu Sedef Avcı ve eşiyle bir ortaya gelen Pekkan, fotoğrafı yayınladığında yüzündeki değişim takipçilerini korkutmuştu. 

ajda pekkan ve semiramis pekkan

KARDEŞİ YURTDIŞINDA YAŞIYOR

Şimdilerde ise kız kardeşi Semiramis Pekkan’ın doğum günü olması sebebiyle toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Semiramis Pekkan’ın yurtdışında Phuket Adası’nda meskeni olması sebebiyle çok Türkiye’ye gelmediği bilinirken, Pekkan’ın ablasını özlemiş olduğu da anlaşıldı.

ajda pekkan ve semiramis pekkan

“ANNE DİYE SARILDIĞIM!”

Pekkan paylaşımında “Benim değerli ve biricik kardeşim, hayatın bana sunduğu en büyük armağan, kardeş, dost, yeri geldiğinde anne diye sarıldığım, ailem, birlikte eğlenip güldüğüm, keder ortağım, canım Semiramis’ciğim doğum günün kutlu olsun ve daha birçok hoş anılarımız sevinçlerimiz olsun inşallah” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Danilo Zanna’nın çölde soğanlı menemenle imtihanı!

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.