Acun Ilıcalı’nın kızı servetle dolaşıyor! Ayakkabısının fiyatı dudak uçuklattı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın 15 yaşındaki kızı Yasemin Ilıcalı, giydiği ayakkabı fiyatıyla gündem oldu. Birtakım toplumsal medya …

07.11.2022
315
Acun Ilıcalı’nın kızı servetle dolaşıyor! Ayakkabısının fiyatı dudak uçuklattı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın 15 yaşındaki kızı Yasemin Ilıcalı, giydiği ayakkabı fiyatıyla gündem oldu. Birtakım toplumsal medya kullanıcılarının, “Normal. O giymeyecek de kim giyecek?” formundaki yorumları dikkat çekti.

Türkiye’nin en varlıklı insanları ortasında yer alan Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı’nın son olarak toplumsal medya hesabından kızlarıyla birlikte “Mutluluk” notunu yazdığı fotoğrafta bir ayrıntı dikkat çekti. 15 yaşındaki kızı Yasemin’in ayağındaki dünyaca ünlü bir markaya ilişkin olan ayakkabının fiyatı adeta şok tesiri oluşturdu.

Acun Ilıcalı ve kızı Yasemin Ilıcalı

TAM 10 BİN TL

Ilıcalı’nın paylaşımında, Yasemin Ilıcalı’nın ayakkabıları toplumsal medya kullanıcılarının radarına takıldı. Ilıcalı’nın giydiği ayakkabıların 10 bin TL pahasında olduğu öğrenildi.

Acun Ilıcalının kızı Yaseminin ayakkabı fiyatı 10 bin lira

Konunun üzerine kimi toplumsal medya kullanıcıları bu durumun çok olağan olduğunu söylerken, kimileri ise 15 yaşındaki kız için abartılı bir sayı olduğunu savundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Murat Yıldırım’ın en memnun günü! Eşine doğum günü hediyesi 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.