Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz düğümlü ceketle pişti oldu!

Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ilgi odağı haline gelen Yasemin Özilhan’ın dikkat çeken düğümlü ceketini daha evvel Pınar Deniz’in de giydiği ortaya çıktı. İkilinin farklı şekillerde kombinlediği ceket, toplumsal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

26.01.2023
20
Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz düğümlü ceketle pişti oldu!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ilgi odağı haline gelen Yasemin Özilhan’ın dikkat çeken düğümlü ceketini daha evvel Pınar Deniz’in de giydiği ortaya çıktı. İkilinin farklı şekillerde kombinlediği ceket, toplumsal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Geçtiğimiz günlerde 38’inci yaş gününü kutlamak için Fas’a giden Yasemin Özilhan‘ın tarzı toplumsal medyaya damga vurmuştu. Minik mavi çantası için 48 bin 950 TL‘yi gözden çıkaran Özilhan’ın alışılmışın dışındaki ceketi de gözlerden kaçmadı. Bej ve krem tonlarındaki ceketinin sağ tarafındaki katlama ayrıntısı modaseverlerden ağır ilgi görürken Yargı dizisinin Ceylin‘i Pınar Deniz‘in de bu ceketi daha evvel kullandığı ortaya çıktı. 

Yasemin Özilhan

Birçok kişi katlama ayrıntısının bilhassa yapıldığını düşünse de ceketin dizaynının bu formda olduğu fark edildi. Özilhan ceketi kot şortla kullanırken Deniz’in tıpkı renklerde bol bir pantolonla ceketi kombinlediği görüldü.

Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz

Sizce ceket Yasemin Özilhan’a mı Pınar Deniz’e mi daha çok yakışmış?

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.