Sömestr tatilinde çocuklara alınabilecek en hoş ikramlar nelerdir?

Ağır ders temposundan çıkan çocuklarınıza hala karne armağan almadıysanız sizlere olağanüstü ikram tekliflerimiz var. Çocuklarınızın ilgi alanları ve isteklerine nazaran onlara eğlenceli bir sömestr yaşatabilirsiniz. Pekala sömestr tatilinde çocuklara alınabilecek en hoş ikramlar nelerdir? İşte sömestr tatilinde çocuklara alınabilecek en hoş ikram teklifleri…

22.01.2023
22
Sömestr tatilinde çocuklara alınabilecek en hoş ikramlar nelerdir?

Yoğun ders temposundan çıkan çocuklarınıza hala karne armağan almadıysanız sizlere olağanüstü armağan tekliflerimiz var. Çocuklarınızın ilgi alanları ve isteklerine nazaran onlara eğlenceli bir sömestr yaşatabilirsiniz. Pekala sömestr tatilinde çocuklara alınabilecek en hoş ikramlar nelerdir? İşte sömestr tatilinde çocuklara alınabilecek en hoş armağan teklifleri…

20 Ocak 2023 Cuma günü eğitim ve öğretimin birinci yarısı tamamlandı. Birinci periyot karnelerini alan çocuklar sömestr tatiline giriş yaptı. Anne babalar da çocuklarla birlikte iki haftalık bir dinlenme sürecine geçti. Çocuklarınızı ödüllendirmenin vakti geldi! Ağır ders temposuna orta verildiği sömestr tatili için çocuklarınızla birlikte aktiviteler yapabilir, onlara motive edici ikramlar alabilirsiniz. Fakat uzmanlar, çocuklarınızı ödüllendirirken ‘zayıf karne, başarılı karne’ ayrımı yapmamanızı öneriyor. Her iki durumda da çocukların psikolojileri ve muvaffakiyetleri için bunun değerine vurgu yapıyor. Hasebiyle sırf başarılı notlarla dolu bir karne için değil istediği karneyi size getiremediği için üzgün olan çocuğunuz için de eğlenceli aktiviteler yapıp motive edici ikramlar alabilirsiniz. Hala çocuklarınıza karne ikramı almadıysanız sizler için mükemmel armağan tekliflerimiz var!

SÖMESTR TATİLİNDE ÇOCUKLARA ALINABİLECEK EN HOŞ ARMAĞAN TEKLİFLERİ…

Müzik aleti
  • Müzik aleti;

Çocuğunuzun müziğe ilgisi varsa alabileceğiniz en hoş ikram katiyen bir müzik aletidir. Bu sayede bir enstrüman çalmaya da teşvik edebilir birebir vakitte bu alanda bir yeteneği varsa bunu keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdiği müzik alanında bir eğitime yönlendirebilirsiniz. Şu an kursa gitmesi mümkün olmasa da online kurslar satın alabilirsiniz. Şayet çaldığı bir müzik aleti varsa yeni bir tane daha alıp, birkaç alet çalmaya da teşvik edebilirsiniz.

Oyuncak
  • Oyuncak;

Çocuklarınızı yaşlarına uygun oyuncaklarla ödüllendirebilirsiniz. En sevdiği ve son vakitlerde çok istediği bir oyuncak varsa, onu ikram alabilirsiniz. Erkek çocukları ekseriyetle uzaktan kumandalı otomobil isterken küçük kızlar da oyuncak bebek ister. Öte yandan sevdiği öteki çizgi sinema karakterleri varsa onların oyuncaklarını yahut tişörtlerini alıp çocuğunuzu memnun edebilirsiniz.

Kitap
  • Kitap;

Çocuklarınızın kitaplara sempati duyması çok kıymetli. Bilhassa anne ve babayı kitap okurken gören çocuğun ileriki yaşlarında bir kitap kurdu olması manasına gelebilir. Çocuklarınıza yaşına uygun bir kitap serisi armağan edebilirsiniz. Çocuğunuzun tatilde okuldan çok da uzaklaşmasını istemiyorsanız kitaplar da hoş bir armağan olabilir. Böylece hem okumayı sürdürmesini sağlayabilir, hem de çocuğunuzu keyifli edebilirsiniz.

Renkli kulaklıklar
  • Kulaklık;

Özellikle kız çocuklarını çok keyifli eden renkli kulaklıklar, hoş bir karne ikramı olabilir. Çocuk için tasarlanmış özel kulaklıklardan ikram edebilirsiniz. Lakin bu armağan daha büyük çocuklar için tercih edilmeli. Pembesi, siyahı, mavisi, turuncusu ile kulaklıklar çocuğunuzun sevinçten havalara uçmasını sağlayacak. Fakat böyle bir armağan tercih edecekseniz öncelikle çocuklarınızı kulak sıhhati konusunda uyarlamalısınız.

Takım forması
  • Takım forması;

Erkek çocuklarının en çok istediği ikramlardan biri de elbet tuttuğu ekibin eşyalarıdır. Forması, hırkası, beresi olsun, çocuğunuzun muhtaçlığına nazaran bir ikram seçebilirsiniz. Ayrıyeten yalnızca erkek çocukları değil, kız çocukları da tuttuğu kadroya ilişkin eşyalara sevinebilir.

Akıllı saat
  • Akıllı saat;

Çocuklar ortasında epey yaygınlaşmaya başlayan akıllı saat, ebeveynler tarafından da en çok tercih edilen ikramlar ortasında yer alıyor. Siz de çocuklarınızla bağlantı kurmak ismine onlara birinci etapta telefon almak yerine akıllı saate yönelebilirsiniz.

Nevresim takımı
  • Nevresim kadrosu;

Sevdiği çizgi sinema karakterinin nevresim kadrosu çocuğunuzu çok keyifli edebilir. Dilerseniz bu hediyeyi çocuğunuzla birlikte seçebilir, dilerseniz de ona sürpriz yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.