Selami Şahin Bartın’da hayatını kaybeden madencilerin ailelerine yardımda bulunacak!

Önceki gün Bursa’da müzik severlerle bir ortaya gelen Selami Şahin, Bartın’da meydana gelen maden faciası hakkında hislerini lisana getirdi …

16.10.2022
107
Selami Şahin Bartın’da hayatını kaybeden madencilerin ailelerine yardımda bulunacak!

Önceki gün Bursa’da müzik severlerle bir ortaya gelen Selami Şahin, Bartın’da meydana gelen maden faciası hakkında hislerini lisana getirdi. İstanbul’a döndüğünde, hayatlarını kaybeden madencilerin ailelerine yardım edeceğini söyleyen usta sanatçı “Onlara yardım etmek, ibadet üzere kutsaldır bence o ailelere. Eksik bırakmayalım onları”dedi.

“Ben Bir Tek Bayan Sevdim”, “Seninle Başım Dertte” ve “Özledim Her Şeyini” gibi kesimlerle Türk müziğinin efsanevi isimlerinden biri haline gelen Selami Şahin, geçtiğimiz gün Bursa’da sevenleriyle bir ortaya geldi. “Bursa’da sizlerle buluşmak benim için büyük bir onur. Selami Şahin 50 seneyi geçti ve hala varsa sizin sevginizle var. Size ne kadar çok beste yapsam, müzik söylesem, sizin hakkınızı ödeyemem. Allah sizleri başımdan eksik etmesin. Bu gece okuyacağım bütün müzikler kendi bestelerimdir” diyerek hayranlarına seslenen usta sanatçı, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı. 

Selami Şahin

“ONLARA YARDIM ETMEK İBADET ÜZERE KUTSALDIR”

Bartın’da meydana maden faciası hakkında da konuşan usta sanatçı, “Bartın’da meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum” halinde konuşarak kederini lisana getirdi. İstanbul’a döndüğünde, hayatlarını kaybeden madencilerin ailelerine yardım edeceğinin kelamını veren Şahin, “Allah kimseye keder ıstırap vermesin. Nitekim hayat devam ediyor. İnsan her an gidebilir. Bugün varız yarın yokuz, hakikaten aşikâr olmaz. Onun için kendinize dikkat edin. Allah hepimize sıhhatli huzurlu ömürler versin ya Rabbim. Aileleri artık kim bilir içleri yanıyor. Onlara yardım edebilecek bir şey varsa ben İstanbul’a gidince araştıracağım. Onlara yardım etmek, ibadet üzere kutsaldır bence o ailelere. Eksik bırakmayalım onları” tabirlerini kullandı. 

Selami Şahin Bartın faciasında hayatını kaybeden madencilerin ailelerine yardım edecek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan sıhhat durumunu açıkladı!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.